خطبه های نماز جمعه شهر‌های پل‌سفید و زیراب سوادکوه

پرینت
امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه:

عربستان در برابر کشتار امت اسلامی توسط رژیم صهیونیستی سکوت می‌کند

امام‌جمعه پل‌سفید:

حاج‌احمد خمینی صندوق اسرار انقلاب اسلامی بود

امام‌جمعه پل‌سفید، حاج‌احمد خمینی صندوق اسرار انقلاب اسلامی بود و امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه از سکوت عربستان و کشور‌های حامی آن در برابر کشتار امت اسلامی توسط رژیم صهیونیستی خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محمد‎زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب با اشاره به اینکه کسی که شیطان و نفس‌اماره را از خانه‌دل بیرون‌کند، خدا فضای دل او را پُر‌می‌کند، گفت: کسی که امید دیدار پروردگار خود را داشته‌باشد، باید عملی شایسته انجام‌دهد و کسی را در پرستش خدا شریک‌نکند.

وی با بیان اینکه انسان در زندگی خود بر‌سر دو‌راهی انتخاب قرار‌دارد، افزود: انسان در مسیر دو‌راهی حرکت به سوی معنویت تا مسیر باطل قراردارد.

امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه با اشاره به اینکه عمل صالح و خالصانه، گذر‌نامه لقای پروردگار است، خاطر‌نشان کرد: پیامبران از طرف خدا مأمور‌شدند تا شاه‌راه زندگی و راه صحیح کسب علم، دانش، کمال و معرفت را به انسان بیاموزند.

رضایی با بیان اینکه چند‌سالی است که عربستان در برابر کشوری که ارتش ندارد متوقف‌شد ولی خود را هم‌طراز ایران می‌داند، گفت: ده‌ها سال است که رژیم‌صهیونیستی امت اسلام را کشتار می‌کند ولی عربستان و کشور‌های حامی آن، سکوت می‌کنند.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

امام‌جمعه پل‌سفید:

حاج‌احمد خمینی صندوق اسرار انقلاب اسلامی بود

امام‌جمعه پل‌سفید، حاج‌احمد خمینی صندوق اسرار انقلاب اسلامی بود.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز‌جمعه پل‌سفید با اشاره به اینکه کتاب قرآن مثل‌و مانند ندارد، اظهار‌کرد: عده‌ای بی‌سواد الکلی، نمی‌توانند برای انسان تکلیف تعیین کنند و چون ابزار و صنعت آن‌را برای امور مختلف در اختبار ندارند و مانند فردی با لباس غواصی، قصد کوهنوردی داشته‌باشد و در فضای مجازی مطالب و آثار شوم جاهلانه به دور از انسانیت و انصاف درباره اصول دینی وجود‌دارد.

وی با بیان اینکه همان‌طور که خانه‌تکانی می‌کنیم، غبار گناه در دل‌ها را هم پاک‌کنیم، افزود: جامعه‌ای که حق‌ضعیف پایمال‌شود و ضعیف نتواند حق خود را بگیرد و مظلومی نتواند سخنش را به‌کرسی بنشاند به فرموده رسول‌خدا، ،این جامعه مقدس نیست.

امام‌جمعه پل‌سفید با اشاره به اینکه واقعه کربلا ماندگار تاریخ‌است، خاطر‌نشان کرد: واقعه کربلا باعث پایداری دین اسلام شد.

وی با اشاره به شخصیت سید‌‌احمد خمینی، اظهار‌کرد: حاج‌احمد خمینی صندوق اسرار انقلاب اسلامی و سرمایه‌ای برای نظام‌اسلامی‌بود و خدا مزد خالصانمه او را با تربیت فرزندان سید‌‌احمد خمینی داد و اتکا به قدرت‌خدا، سعادت است.

قربانی، انقلاب جنسی را محصول سکولاریسم توصیف‌کرد و با بیان اینکه سقط‌جنین، اولاد نا‌مشروع، برهنگی و ارتباط قبل از ازدواج باعث انقلاب‌جنسی در غرب‌شد، گفت: دشمنان تنها با شخص مقام‌معظم رهبری کار ندارند بلکه با اصل اسلام و سیستم کار‌دارد.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس