شهردار‌شیر‌گاه خبر‌داد؛ احداث پارک جنگلی تجهیز‌شده شرق و غرب شیر‌گاه 2 بال پرواز برای توسعه شهری است

پرینت
شهردار‌شیر‌گاه خبر‌داد؛ احداث پارک جنگلی تجهیز‌شده شرق و غرب شیر‌گاه 2 بال پرواز برای توسعه شهری است

شهردار‌شیر‌گاه احداث پارک جنگلی تجهیز‌شده شرق و غرب شیر‌گاه را 2 بال پرواز برای توسعه شهری توصیف‌کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، کامران احمدی عصر امروز در جمع مردم شیر‌گاه با اشاره به فعالیت‌های شهرداری شیر‌گاه، گفت: توسعه شهری و هدایت کاربران با ارتقای جاده بابل‌کنار که به درجه 2 ارتقا پیدا می‌کند در دستور کار ما قرار‌دارد که به توسعه اقتصاد شهری کمک می‌کند.

وی افزود: زیر گذر چالی با مصوبه شورای شهر و اخذ دستور قطعی از اداره کل راه‌آهن با تلاش 2 نماینده و به ویژه سید‌علی ادیانی و همکاری مدیر‌کل راه‌آهن شمال برای اصلاح مبادی ورودی قائم‌شهر به شیر‌گاه انجام‌شد.

شهردار‌شیر‌گاه، خاطر‌نشان کرد: زمینه‎ای ایجاد شود، که کاربران استفاده‌کننده از ییلاق‌ها، در داخل شیرگاه حضور پیدا‌کنند و کاربرانی که از 6 ماه تابستان از مسیر شیر‌گاه استفاده می‌کنند باید امکاناتی ایجاد شود که به شهر، ورودی داشته‌باشند که از سمت جنوب و شمال زمینه حضور در داخل شهر ایجاد‌شود و برنامه‌هایی برای توسعه و رونق شهر در دستور کار ما قرار‌دارد.

احمدی با بیان اینکه در شرق و غرب شیر‌گاه محدود به جنگل هستیم و احداث پارک جنگلی تجهیز‌شده در 2 جبهه جنگلی شرق‌و غرب به عنوان 2 بال پرواز برای توسعه شهری شیر‌گاه محسوب می‌شود، گفت: مردم شیر‌‌گاه به ما کمک کنند تا با 20 سال سابقه کار و با همکاری کارکنان شهرداری و شورای شهر به اهداف تعیین‌شده دست پیدا کنیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس