حضور 230 نفر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم سوادکوه

پرینت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  سوادکوه:

حضور 230 نفر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم سوادکوه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  سوادکوه از حضور 230 نفر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم سوادکوه خبر‌‍داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سید‌یوسف موسوی‌شیخ عصر امروز در جلسه بررسی برنامه‌های قرآنی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امور‌خیریه شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی برگزار‌شد، گفت: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم در امام‌زاده عبدالحق زیراب و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امور‌خیریه شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی برگزار‌شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات به صورت ملی و آزمون‌های کتبی و شفاهی آن در روز‌های 10 و 12 اسفند‌ماه برگزار‌شد، افزود: آزمون‌ کتبی در روز 10 اسفند‌ماه و آزمون شفاهی در 12 اسفند‌ماه برگزار‌شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از ثبت‌نام 230 نفر در این دوره از مسابقات خبر‌داد و خاطر‌نشان کرد: 180 نفر در آزمون کتبی و 50 نفر در آزمون شفاهی ثبت‌نام کردند.

موسوی، گفت: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم در چهار رشته اصلی «حفظ قرآن کریم»، «ترجمه و مفاهیم»، «معارف اهل‌بیت(ع)» و «انس با قرآن» برگزار‌شد و مقرر‌شد تا دهه پایانی اسفند‌ماه هم نمرات نهایی اعلام‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس