در لیگ دسته 2 مردان کشور رخ‌داد؛ گله‌مندی والیبالیست‌های گلستانی تیم شهدای سوادکوه از رفتار غیر‌ورزشی رئیس هیأت والیبال استان گلستان

پرینت
در لیگ دسته 2 مردان کشور رخ‌داد؛

گله‌مندی والیبالیست‌های گلستانی تیم شهدای سوادکوه از رفتار غیر‌ورزشی رئیس هیأت والیبال استان گلستان

رفتار غیر‌ورزشی رئیس هیأت والیبال استان گلستان و عدم بر‌خواستن از صندلی در لیگ دسته 2 مردان کشور باعث گله‌مندی والیبالیست‌های گلستانی تیم شهدای سوادکوه شد.

عبدالاحد اَرمشی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به حضور تیم والیبال شهدای سوادکوه در لیگ دسته 2 مردان کشور، گفت: تیم والیبال شهدای سوادکوه در مرحله دوم مسابقات لیگ دسته 2 مردان کشور با تیم‌های پاس گلستان، بروجرد، مناطق نفت جنوب و زنجام هم‌گروه است و در بازی اول با نتیجه 3 بر یک از تیم بروجرد که از حمایت 4 هزار و 500 تماشا‌گر خود همراهی می‌شد و به عنوان میزبان این دوره از بازی‌ها بود، شکست‌خورد و دیروز در مقابل تیم پاس گلستان با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه 3 تیم از 5 تیم گروه از تیم‌های قدرتمند و مدعی حضور در لیگ بالا‌تر هستند، افزود: امروز با تیم قدرتمند مناطق‌نفت جنوب بازی می‌کنیم که بازی حساس و سرنوشت‌سازی است.

سر‌مربی تیم والیبال شهدای سوادکوه با اشاره به اینکه مرحله دوم لیگ دسته 2 والیبال کشور دارای 2 گروه 5 تیمی است، خاطر‌نشان کرد: 2 تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود می‌کند و به صورت ضرب‍دری با هم بازی می‌کنند و 2 تیم از لیگ دسته 2 به دسته بالا‌تر صعود می‌کنند.

* نفع‌گیری داور بالا به نفع تیم میزبان

سر‍پرست تیم شهدای سوادکوه با اشاره به فعالیت‌های حرفه‌ای تیم شهدای سوادکوه برای حضور در لیگ دسته 2 کشور، گفت: در بازی با تیم بروجرد که از حمایت 4 هزار و 500 نفر حمایت می‌شد شاهد نفع‌گیری داور بالا به نفع تیم میزبان بودیم و نظر داور‌خط توسط داور بالا به نفع تیم میزبان تغییر می‌کرد.

افشین فلاح با اشاره به حضور 10 بازیکن و سرمربی از استان گلستان در تیم شهدای سوادکوه و رفتار غیر‌ورزشی رئیس هیأت والیبال استان گلستان که تا قبل از بازی به عنوان سر‌مربی فعالیت می‌کرد و در هنگام حضور بازیکنان در برابر یکدیگر در صف قرار نگرفت که توهین به رسم ورزشی است و باعث گِله بازیکنان ما‌شد.

وی در گفت و گو با سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) با اشاره به اینکه بازیکنان گلستانی تیم شهدای سوادکوه معتقد هستند که رئیس هیأت والیبال استان گلستان با رأی بازیکنان والیبال به مسؤلیت رسید و عدم برخواستن از صندلی و انجام رسم ورزشی حرفه‌ای نبود، خاطر‌نشان کرد: بازی بین تیم‌های والیبال شهدای سوادکوه و مناطق نفت جنوب ساعت 16 و 30 دقیقه عصر امروز برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس