مراسم تودیع و معارفه مدیر سابق و سرپرست جدید امور توزیع برق سوادکوه برگزار‌شد

پرینت
مراسم تودیع و معارفه مدیر سابق و سرپرست جدید امور توزیع برق سوادکوه برگزار‌شد

پیش‌بینی کاهش تلفات انرژی سوادکوه به مرز 6 درصد

محمد‌ابراهیم شجاعی به عنوان سرپرست جدید امور توزیع برق سوادکوه معرفی‌شد و از فعالیت‌های محمد‌رضا یوسفی تقدیر‌شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مراسم تودیع و معارفه مدیر سابق و سرپرست جدید امور توزیع برق سوادکوه با حضور مدیران استانی و شهرستانی برگزار‌شد.

در این مراسم با تقدیر از فعالیت‌های محمد‌رضا یوسفی که بازنشسته‌شد، محمدابرهيم شجاعي‌اسرمي به عنوان سرپرست مدیریت امور توزیع برق سوادکوه معرفی‌شد.

* تأمين برق مطمئن و دائم در طول سال

محمد‌ابراهیم شجاعی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به فرصت‌های طبیعی و زیبایی‌های شهرستان سوادکوه و وجود گَرد محرومیت بر چهره این شهرستان، گفت: تلاش ما تأمين برق مطمئن و دائم در طول سال است.

وی که کارشناس ارشد برق‌قدرت با سابقه 12 سال خدمت در امور برق است و آخرین مسؤلیت وی هم معاون فني امور برق جنوب ساري بود، افزود: تلاش برای اجرای برنامه‌ها با همکاری شهرستانی و همکاران به دست می‌آید.

سرپرست جدید امور توزیع برق سوادکوه، خاطر‌نشان کرد: شهرستان سوادکوه پنجمین شهرستان استان مازندران از نظر وسعت است و موفقیت در این شهرستان با كار و تلاش همگانی همكاران و حمايت شهرستاني و استاني به دست می‌آید و این توان در همکاران شهرستان وجود‌دارد.

* پیش‌بینی کاهش تلفات انرژی سوادکوه به مرز 6 درصد

محمد‌رضا یوسفی نیز در گفت‌و گو با خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه سابقه 35 سال فعالیت در امور توزیع برق را در کارنامه دارد و از سال 1371 از خراسان در سوادکوه حضور‌یافت، گفت: 25 سال در خدمت مردم سوادکوه بودم و از مهربانی و همکاری مردم شهرستان تشکر می‌کنم و امیدوارم از عملکردم راضی باشند.

وی، افزود: عدم نقدینگی از مهمترین مشکلات شهرستان است که باعث می‌شود برخی از شرکت‌ها، کارخانجات و مردم در پرداخت برق مصرفی با مشکلاتی روبرو شوند.

مدیر سابق امور توزیع برق سوادکوه، خاطر‌نشان کرد: شبکه فرسوده شهرستان نسبت به شهر‌های دیگر کمتر است و تلفات انرژی شهرستان به 7 ممیز 86 درصد رسید و پیش‌بینی می‌شود که تا مهر‌ماه سال آینده به مرز 6 درصد می‌رسد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس