نماینده سوادکوهی مجلس خبرگان: حجت الاسلام مجتهد‌زاده روحانی اثر‌گذار بود/خدمات و برکات افراد باید تجلیل‌شود

پرینت
نماینده سوادکوهی مجلس خبرگان:

خدمات و برکات افراد باید تجلیل‌شود

نماینده مجلس خبرگان خواستار تجلیل از خدمات و برکات وجود افراد شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، آیت‌الله عباس‌علی سلیمانی پنج‌شنبه‌شب در مراسم سالگرد ارتحال حجت‌الاسلام محمد مجتهد‌زاده که در مسجد‌جامع شیر‌گاه برگزار‌شد، گفت: افراد مختلف در قرآن به مؤمن، کافر و منافق تقسیم‌شدند که در حال حرکت و شتاب هستند و مؤمن با تصمیم خود در مسیر الهی گام بر‌می‌دارد تا به خدا برسد.

وی با بیان اینکه اگر با سرمایه ایمان و اعتقاد به سمت خدا رهسپار شویم با صفت رحمت الهی روبرو می‌شویم و رهسپاری به سوی خدا با نفاق و کفر موجب مواجه با صفت عقاب‌الهی می‌شود، افزود: پیامبر گرامی اسلام برای اینکه ما را در مسیر الهی راهنمایی‌کند، اقدام به تعیین شاخص و مسیر کردند که صراط مستقیم است که شاه‌راهی بدون انحراف است و صراط‌مستقیم انسان را به دریای محبت الهی می‌رساند که منشا خدمت و برکت است.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه شهر زاهدان، خاطر‌نشان کرد: مرحوم حجت‌الاسلام مجتهد‌زاده برای خدمت در مسیر الهی به پذیرش مسولیت‌ها پرداخت و ضرورت خدمت را در آن مسؤولیت‌ها یافت.

نماینده مجلس خبرگان رهبری به تأسیس حوزه علمیه توسط حجت‌الاسلام مجتهد‌زاده در شهر شیر‌گاه اشاره‌کرد و افزود: حجت‌الاسلام مجتهد‌زاده با توجه به اینکه جد ایشان از علمای بزرگ منطقه‌بود اقدام به فعالیت‌هایی برای کمک به منطقه کرد و ما باید خدمات و برکات وجود افراد را ارج نهیم و تجلیل از آیت‌الله سلیمانی از حوزه علمیه کوتنا که توسط شاگردان ایشان در قید حیات ایشان انجام‌شد، قابل تجلیل است.

آیت‌الله عباس‌علی سلیمانی، گفت: حجت‌الاسلام مجتهد‌زاده هر کجا که بر مبنای ضرورت می‌توانست اثر‌گذار باشد، نقش‌آفرینی می‌کرد که ایشان را به روحانی تأثرگذار تبدیل‌کرد و باید از ایشان تقدیر و تشکر‌شود.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام محمد مجتهد‌زاده ریاست سازمان قضایی نیروهای مسلح و دادگاه ویژه روحانیت مازندران را بر عهده داشت که در 15 اسفند‌ماه سال‌گذشته دارفانی را وداع‌کرد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس