خطبه‌های نماز جمعه شهر‌های پل‌سفید، زیراب و شیرگاه در روز 4 اسفند‌ماه 1396

پرینت
امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی:

معرفی ثروت‌اندوزان و متجاهرین به اشرافی‌گری به عنوان ذخیره و گنجینه نظام دردناک است

امام جمعه زیراب سوادکوه:

جنایت وحشیانه در خیابان پاسداران تهران انتقام از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن بود

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه:

امریکا به دنبال اسیر‌کردن ملت‌ها برای منافع خود است

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی:

معرفی ثروت‌اندوزان و متجاهرین به اشرافی‌گری به عنوان ذخیره و گنجینه نظام دردناک است

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی، معرفی ثروت‌اندوزان و متجاهرین به اشرافی‌گری به عنوان ذخیره و گنجینه نظام را دردناک توصیف‌کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به دیدار مردم آذربایجان‌غربی با رهبر معظم انقلاب و بیانات ایشان درباره انقلاب که در 4 محور انقلاب و کارکرد اصلی، آسیب‌شناسی انقلاب، اولویت‌ها و ترجیحات انقلاب و آینده انقلاب بیان‌شد، گفت:

اشرافی‌‎گری و دل‌سپردن به طبقات زیاده‌خواه و تکیه بر خارجی‌ها از نظر مقام‌معظم‌رهبری، ابتلا به حرکت ارتجاعی است و ارتجاع ابتدا با کاستن سرعت به سمت آرمان‌ها و توقف و سپس عقب‌گرد به سوی پیش از انقلاب است.

وی به تأکید امام‌راحل و مقام‌معظم‌رهبری بر حمایت از محرومان جامعه‌، گفت: امام‌راحل و مقام‌معظم‌رهبری، اشرافی‌گری را با تلخی رد می‌کردند و طرفداری از مستضعفان از پرتعداد‌ترین کلمات مورد‍نظر امام‌راحل بود و حمایت از محرومان از اصول اعتقادی، روشن و قطعی امام راحل و مقام‌معظم رهبری است.

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه همه باید برای ریشه‌کنی فقر و کمک به محرومان در حد‌توان کشور تلاش‌کنیم و یکی از اصول انقلاب اسلامی محو طاغوت و محور‌های طاغوتی است که اشرافی‌گری، ویژه‌خواری و زیاده‌طلبی از زمره مذموم‌ترین شاخص‌های کارگزاران است که رهبر معظم انقلاب اسلامی همه افراد در رده‌های حاکمیت را از آن بر حذر داشتند.

ابراهیمی، گفت: مهمتر‌ین شاخص‌های و ملاک‌های سنجش مسؤلان با معیار‌های انقلاب، شیوه زندگی و رفتار آنها با مردم است و بعضی از دست‌اندرکاران نظام از فرصت خدمت‌گزاری به مردم برای ثروت‌اندوزی سواستفاده می‌کنند و تلاش خود را برای بر‌آورده‌کردن خواسته‌های طبقه مرفه جامعه قرار‌می‌دهند.

خطیب‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه دردناک‌ است که ثروت‌اندوزان و متجاهرین به اشرافی‌گری به عنوان ذخیره و گنجینه نظام معرفی می‌شوند و در به‌کارگیری این قشر مدعی و همیشه طلبکار اصرار می‌شود که سنخیتی با نیاز‌های واقعی مردم ندارند، اظهار‌کرد: خطری که سکاندار انقلاب اسلامی به آن اشاره کرد، اتفاق می‌افتد و اعتماد مردم به مسؤلان کم‌می‌شوند و این موضوع بزرگتر‌ین ضربه به مسؤلان است و متاسفانه خوی اشرافی‌گری در این دولت به جایی رسید که مقام‌معظم رهبری بخش مهمی از سخنان خود را به موضوع اشرافی‌گری اختصاص داد و به جای تمرکز به توانمندی داخلی هنوز برای راه‌حل خروج از مشکلات جامعه به بیرون نگاه می‌شود.

وی با بیان اینکه منافقین با ایجاد خشونت پی‌در‌پی و مزمن در کشور و با استفاده از حربه نا‌امنی، اغتشاش و تخریب ایران اسلامی را در سر می‌پرورانند و جریان سیاسی ورشکسته و شناخته‌شده در کشور که خشونت را فرصتی برای باج‌خواهی از کشور و مردم می‌داند و موریانه‌وار به‌جان ارزش‌های ملی و انقلابی افتاد و فرمان اصلی در پشت‌پرده نا‌امنی خیابان پاسداران تهران در شب‌شهادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) در دست دشمنان انقلاب اسلامی است و دشمنان از اغتشاشات خوشحال شدند و کاسه‌صبر مردم لبریز شد و به اغتشاش‌گران داعش‌مسلک بیش‌از حد مدارا شد و

توقع ما ضمن تقدیر از نیروی انتظامی و بسیجیان آن است که عاملان را به اشد مجازات برسانند تا درس عبرتی برای دیگران باشد.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

امام جمعه زیراب سوادکوه:

جنایت وحشیانه در خیابان پاسداران تهران انتقام از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن بود

امام جمعه زیراب سوادکوه، جنایت وحشیانه در خیابان پاسداران تهران را انتقام از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن توصیف‌کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز‌جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به آثار احترام به پدر‌و مادر، گفت: آسان‌شدن مرگ و رد‌نشدن دعا یا نفرین والدین برای فرزندان در حدیث امام صادق(ع) بیان‌شد و خداوند متعال در آیه 23 سوره اسرا از عدم پرخاشگری به پدر و مادر و سخن شایسته با آنان را بیان‌کرد.

وی با تسلیت شهادت 5 نفر از نیرو‌های انتظامی و بسیجیان در ایام فاطمیه، افزود: عده‌ای که تنها ادعای مردی و مردانگی را برای عوام‌فریبی دارند و در خیانت وحشیانه 5 نفر از نیرو‌های جان بر‌کف را به شهادت رساندند که به مقام معظم رهبری و ملت ایران و خانواده آنان تسلیت می‌گویم.

امام جمعه زیراب سوادکوه، جنایت وحشیانه در خیابان پاسداران تهران را انتقام از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن توصیف‌ و خاطر‌نشان کرد: امنیت پایدار و آرامش فرا‌گیر ملی امروز کشور ما باعث عصبانیت دشمنان انفلاب اسلامی را فراهم‌کرد و این دشمنان تلاش‌دارند تا ایران اسلامی را نا‌امن جلوه دهند که به فضل‌الهی قادر به این کار نخواهند‌بود.

خطیب جمعه زیراب‌سوادکوه با انتقاد از افرادی که جریان دراویش در جامعه را جریان عاقلانه، منطقی و معتدل معرفی کردند، گفت: در کدام فرهنگ‌لغت افرادی مسلح به قمه، گرز، دشنه و انواع سلاح سرد و گرم را جریان عاقلانه، منطقی و معتدل می‌نامند.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه:

امریکا به دنبال اسیر‌کردن ملت‌ها برای منافع خود است

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به روحیه استکباری امریکا، گفت: امریکا به دنبال اسیر‌کردن ملت‌ها برای منافع خود است.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به سعادت‌مندی و شقاوت‌مندی انسان با عمل انسالن تحقق پیدا می‌کند و شخصیت معنوی و غیر‌معنوی او را می‌سازد و همراه او است، اظهار‌کرد: بهشت و جهنم ما با عمل ما ساخته می‌شود و راه سعادت و شقاوت هم در اختیار انسان است.

وی با بیان اینکه تربیت دینی، تربیت‌کردن و عادت‌دادن است و متفاوت با تحمیل‌کردن است، افزود: الگو‌های سعادت و شقاوت در زندگی انسان وجود‌دارد و با بینش و اعتقادات او ارزیابی می‌شود.

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه امریکا با روحیه استکباری خود به دنبال اسیر‌کردن ملت‌ها برای منافع خود است و از ایران می‌خواهد که هیچ صحبتی نکند و موشکی نسازد، خاطر‌نشان کرد: برخی از کشور‌های عربی که روحیه انسانیت و شرف ندارند تابع امریکا در مقابله با ایران هستند و ملت ایران دارای تاریخ است و امریکا بداند که ملت ایران هرگز تسلیم نخواهند‌شد.

خطیب‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اغتشاش اخیر با نام دراویش در تهران، گفت: خارج‌نشینانی که درویش را مجبور می‎کند که پلیس را زیر‌کند و در تحریم ایران هم مشارکت می‌کنند به داخل مملکت بیایند و اگر توان دارند به اهداف خود برسند.

//////////////////////////////////////////////////

 

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس