راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در 9 منطقه سوادکوه و سوادکوه‌شمالی +مناطق راهپیمایی و سخنرانان سوادکوه

پرینت
راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در 9 منطقه سوادکوه و سوادکوه‌شمالی +مناطق راهپیمایی و سخنرانان سوادکوه

همراه با مردم سراسر کشور راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در 9 منطقه شهری و روستایی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی برگزار‌شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مردم شهر‌ها و روستا‌های سوادکوه هم‌گام با مردم سراسر استان مازندران و سراسر کشور و هموطنان ما در کشور‌های مختلف حضور گسترده و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه داشتند.

راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در شهر‌های شیر‌گاه شهرستان سوادکوه‌شمالی و شهر‌های زیراب، پل‌سفید و الاشت شهرستان سوادکوه و در دهستان لفور بخش مرکزي شهرستان سوادکوه‌شمالی در روستای کالي کلا، دهستان ولو‌پی بخش مرکزی شهرستان سوادکوه در روستای کار‌مزد، دهستان راستو‍پی در روستای ورسک و دهستان کسلیان در روستای لاجیم برگزار‌شد.

* راهپیمایی 22 بهمن‌ماه همراه با شادمانی و با‌انگیزه‌عالی

عبدالجواد توحیدی‌مقدم در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه، گفت: در شهر‌ها و روستا‌های سوادکوه شاهد برگزاری راهپیمایی 22 بهمن‌ماه بودیم.

وی با بیان اینکه حضور مردم نسبت به گذشته پر‌شور‌تر بود، افزود: حضور مردم در راهپیمایی امروز بر طبق نظر مقام‌معظم رهبری برگزار‌شد.

فرماندار سوادکوه به پیام حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه امسال اشاره‌ و خاطر‌نشان کرد: حضور گسترده مردم.2، بیانگر اعتقاد آنان به نظام اسلامی و نشان‌دهنده اتحاد و انسجام داخلی است و بیانگر قدرت‌نرم در دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران است.

* مردم بدون توجه به گروه‌ها و جناح‌ها به اصل نظام اعتقاد دارند

محمد‌رضا منصوریان در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به برگزاری 2 راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در شهر شیر‌گاه و دهستان لفور شهرستان سوادکوه‌شمالی، گفت: حضور گسترده مردم نشان‌داد که مردم بدون توجه به گروه‌ها و جناح‌ها به اصل نظام اعتقاد دارند.

وی با بیان اینکه مردم همواره به وظیفه خود در دفاع از انقلاب اسلامی عمل کردند، افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه انجام‌شد و ما مسؤولان باید در مسیر رضایت و خدمت به مردم باشیم.

فرماندار سوادکوه‌شمالی به پیام راهپیمایی 22 بهمن‌ماه به دشمنان انقلاب اسلامی اشاره‌کرد و گفت: اگر اختلاف‌سلیقه یا مشکلاتی در نظام اسلامی ما وجود داشته‌باشد ما در چارچوب قانون برای حل آن تلاش می‌کنیم و دخالت کشور‌های دیگر را نمی‌پذیریم.

*سخنرانان مراسم‌های راهپیمایی 22 بهمن در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

سید‌علی ادیانی نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی در شهر شير گاه، حجت‌الاسلام غلامحسین‌ ذاکری‌خطیر رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در شهر‌زیراب، حجت‌الاسلام حسن قربانی امام‌جمعه پل‌سفید در شهر پل‌سفید، محمد سیاوشی فرمانده اسبق ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه در جمع مردم الاشت، حجت‌الاسلام علی‌اشرف کجوری در جمع مردم دهستان لفور به میزبانی روستای کالي کلا، حجت‌الاسلام رحمت اکبری کارشناس دینی و مذهبی در جمع مردم بخش ولو‌پی در روستای کار‌مزد، پرويز اردشیری شهردار اسبق زیراب و معاون اسبق فرمانداری ساری در جمع مردم بخش کِسِلیان در روستای لاجیم، مهدی رضایی قائم‌مقام ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه در جمع مردم بخش راستو‌پی در روستای ورسک و حجت‌الاسلام عباس‌علی ابراهیمی دبیر ستاد اقامه نماز مازندران در جمع مردم اتو که پس از پایان راهپیمایی 22 بهمن‌ماه و در سومین روز در‌گذشت حجت‌الاسلام محمد‌رضا احمدی حضور داشتند، سخنرانی کردند.

گزارش از عمران اکبرنژاد

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس