برای پخش از شبکه اول سیما؛ زندگی 6 روحانی مستقر مازندران مستند‌سازی می‌شود/یک سهمیه برای سوادکوه‌شمالی+تصاویر

پرینت

زندگی 6 روحانی مستقر مازندران برای پخش از شبکه اول سیما مستند‌سازی می‌شود.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، داوود عزتی صبح امروز در جلسه طرح و برنامه اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه حضور روحانیون در روستا‌ها با عنوان «روحانیون‌مستقر» با کارکرد‌های فرهنگی، دینی و اجتماعی انجام می‌شود، گفت: «روحانیون‌مستقر» با مدیریت اداره تبلیغات اسلامی و با همکاری مسؤولان محلی در روستا‌ها مستقر هستند.

وی با بیان اینکه تعداد 6 روحانی مستقر در روستا‌های شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی مستقر هستند و در قالب آیین‌نامه‌ها به انجام وظیفه می‌پردازند، افزود: جلسات منظم ماهانه و بررسی عملکرد‌ها و ارائه برنامه‌های مختلف و آموزش دینی و قرآنی اجرایی می‌شود.

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از تهیه فیلم‌مستند زندگی روحانی مستقر روستای کلیج‌خیل شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر‌داد و خاطر‌نشان کرد: مستند‌سازی از زندگی و فعالیت‌های دینی، فرهنگی و تبلیغی حجت‌الاسلام رضا راهدار روحانی مستقر روستای کلیج‌خیل به مدت 4 روز، انجام‌شد.

عزتی با تقدیر از همکاری شورای اسلامی و دهیار، پایگاه بسیج، هیأت‌امنای مسجد جامع و مردم روستای کلیج‌خیل برای تهیه مستند زندگی روحانی مستقر، اظهار‌کرد: مستند‌سازی از زندگی 6 روحانی مستقر ادارات تبلیغات اسلامی استان مازندران در نظر‌گرفته‌شد که یک سهمیه آن برای شهرستان سوادکوه‌شمالی است.

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه مستند‌سازی از زندگی روحانی مستقر به مدت 30 دقیقه از شبکه اول سیما پخش می‌شود، گفت: در برنامه مستند، فعالیت‌های قرآنی، دیدار با خانواده ایثار‌گران، برنامه‌های ورزشی، سخنرانی و برنامه‌های فرهنگی در مستند مورد استفاده قرار‌می‌گیرد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس