امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی: مردمی‌شدن اقتصاد مانع اختلاس است

پرینت
امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی: مردمی‌شدن اقتصاد مانع اختلاس است

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی، مردمی‌شدن اقتصاد را مانع اختلاس ذکر‌کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز‌جمعه سوادکوه‌شمالی، گفت: اگر هویت دینی، ایمانی و مکتبی شکسته شود، اصالت به هویت، ایسم‌ها و سبک‌های زندگی غربی داده‌می‌شود و برنامه‌ریزی اصالت‌های دینی و انقلابی در دست سیاست‌مداران و عناصر ضد‌انقلاب باشد و غفلت و خواب سنگین وجود‍داشته‌باشد و مشکلات فرهنگی را توهم‌توطئه بدانند، نصرت و حمایت الهی استمرار ندارد.

وی با اشاره به اینکه اسلحه در دست امام‌جمعه نماد قدرت نظام اسلامی است و قرآن نیزدر دست امام‌جمعه بیانگر هدایت‌قدرت در مسیر الهی است، افزود: همه کسانی که قدرت دارند آن‌قدرت را بر طبق موازین قرآنی برای خدمت به اسلام و مسلمین استفاده کنند.

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به سخنان مقام‌معظم رهبری درباره لزوم قدرت‌مندی در جامعه، خاطر‌نشان کرد: به قول مقام‌معظم رهبری «اگر ضعف در جامعه حاکم شود، سایه جنگ به وجود می‌آبد» و «جامعه‌ای که ضعیف است، مورد طمع دیگران قرار‍‌می گیرد» و باید قدرتمند باشیم و در این مسیر گام بر‌داریم.

خطیب‌جمعه سوادکوه‌شمالی، شرط موفقیت و پیروزی آینده انقلاب اسلامی را شناخت و پایبندی به اصول انقلاب اسلامی و انقلابی‌ماندن، اتکا به سرمایه‌های داخلی به جای اتکا به نیروهای خارجی، اعتقاد به نیرو‌های جوان به جای اتکا به امریکا، توجه به تولیدات داخلی و دوری از واردات و مردمی‌کردن اقتصاد و فرهنگ ذکر و اظهار‌کرد: به جای اینکه پول را به افراد دزد بدهیم که اختلاس کنند و به مملکت صدمه بزنند، اقتصاد را مردمی کنیم و فعالیت‌های اقتصادی به دست مردم داده‌شود.

ابراهیمی با بیان اینکه ما در مسیر منظومه فکری مقام‌معظم رهبری قرار‌داریم و رئیس‌جمهور و همکاران باید آستین بالا و به عمل دست بزنند، افزود: اگر مردم ولایت‌مدار بفهمند که برخی اختلاف‌‎ها، سهل‌انگاری‌ها و مشکلات داخلی در راستای تحقق اهداف دشمن باشد بدون‌تعارف با عامل با عاملان که هر‌کس و با هر‌‍لباسی باشند، برخورد قاطع می‌کنند.

خطیب‌جمعه سوادکوه‌شمالی از مواضع قدرتمندانه و عزت‌مندانه رئیس‌جمهور در برابر دسیسه‌های امریکا تقدیر‌کرد و گفت: انصاف آن است که خوبی‌های مدیران هم بیان شود و انتقادات را هم بیان کردیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس