دستور مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران برای حل معضل سالن کشتی پل‌سفید

پرینت
رئیس شورای اسلامی شهر پل‌سفید از دستور مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران برای حل معضل سالن کشتی پل‌سفید خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، درج گزارش چالش کشتی پل‌سفید سوادکوه؛ بیماری پوستی و دوریِ‌اجباری علاقه‌مندان از تشک کشتی پل‌سفید + تصاویر که با کدخبر: ۱۳۹۶۱۱۰۱۰۰۰۸۰۲ «http://mazandaran.farsnews.com/news/13961101000802

و با بیان دغدغه رئیس هیأت‌کشتی پل‌سفید که مربی سازنده مهدی تقوی دارنده چندین عنوان برتر جهانی و آسیایی را نیز در کارنامه خود‌دارد، همراه‌بود و مسؤولان مختلف هم بر حل این مشکل تأکید داشتند که در مصاحبه فرماندار سوادکوه و رئیس اداره ورزش و جوانان هم بیان‌شد.

با پیگیری هیأت‌کشتی پل‌سفید جلسه‌ای با خانواده کشتی شهر و نیز جلسه‌ای با مدیر‌کل و مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران برگزار‌شد که به نظر‌می‌رسد اقدامات مناسبی برای حل معضل سالن کشتی پل‌سفید بر‌داشته می‌شود.

* قدم‌های مثبت برای نو‌سازی سالن جهان‌پهلوان مهدی تقوی

رئیس هیأت کشتی پل‌سفید سوادکوه در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به فعالیت‌های هیأت کشتی پل‌سفید سوادکوه، گفت: جلسه هیأت کشتی پل‌سفید با کشتی‌گیران و مسؤولان شهر انجام‌‍شد که حضور صمیمی آنان باعث دل‌گرمی برای ما‌است.

کوروش عزیزی با بیان اینکه همراهی خانواده کشتی پل‌سفید ما را برای دست‌یابی به اهداف آینده امیدوار می‌کند، افزود: جلسه‌ای با مدیر‌کل ورزش و جوانان استان مازندران برای بررسی و رفع مشکلات سالن جهان‌پهلوان مهدی تقوی انجام‌شد که خروجی مناسبی داشت.

وی با تقدیر از رئیس شورای اسلالمی شهر و فرامرز حیدری برای پیگیری فعالیت‌های مربوط به کشتی پل‌سفید، گفت: قدم‌های مثبتی برای نو‌سازی سالن جهان‌پهلوان مهدی تقوی در پل‌سفید برداشته می‌شود و شاهد اتفاقات خوبی برای این سالن‌کشتی خواهیم‌بود.

*دستور مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران برای حل معضل سالن کشتی پل‌سفید

رئیس شورای اسلامی شهر پل‌سفید نیز در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به جلسه هیئت کشتی و شورای شهر با مدیر‌کل و مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، گفت: مدیر‌کل ورزش و جوانان استان مازندران دستور لازم برای بررسی همه‌جانبه سالن کشتی پل‌سفید که به نام جهان‌پهلوان مهدی تقوی است، را صادر‌کرد.

مهر‎علی قدیری به ایراد فنی استخر و سالن کشتی پل‌سفید، نفوذ رطوبت استخر طبقه هم‌کف به سالن کشتی در طیقه‌اول و بیماری قارچی و پوستی کشتی‌گیران، افزود: نصب ایزو‌گام و موزائیک‌کاری و اقدامات مؤثر برای حل معضل سالن‌کشتی پل‌سفید با دستور مدیر‌کل ورزش و جوانان استان مازندران به واحد فنی پیگیری می‌شود.

وی از حمایت شورای اسلامی شهر پل‌سفید از فعالیت‌های ورزشی و رشته کشتی این شهر خبر داد و با بیان اینکه استقامت و توانمندی مردم سوادکوه به نسل جدید هم منتقل‌شد و کشتی‌گیران توانمندی مثل مهدی تقوی، سعید داداش‌پور و رضا عزیزی را با برنامه‌ریزی هیأت کشتی و مربیان فعال می‌توان معرفی‌کرد.

قدیری با تقدیر از پیگیری اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه برای پیگیری موضوع سالن ورزشی شهر پل‌سفید، گفت: در گذشته نه‌چندان دور حدود 150 کشتی‌گیر در سالن کشتی تمرین می‌کردند که این تعداد به دلیل نگرانی خانواده‌ها از بیماری‌های پوستی و وجود رطوبت در سالن کشتی، کاهش چشمگیری دارد و با همراهی و تلاش همگانی می‌توان این معضل کشتی پل‌سفید را حل‌کرد.

* قدم‌های مناسب برای حل یا کاهش مشکلات سالن کشتی پل‌سفید

به‌نظر می‌رسد با پیگیری مؤثر هیآت کشتی پل‌سفید شاهد قدم‌های مناسبی برای حل یا کاهش مشکلات سالن کشتی پل‌سفید هستیم.

سالن کشتی جهان‌پهلوان مهدی تقوی دارای مساحت مناسبی برای تمرینات است و تلاش همگانی برای ایجاد زمینه‌های لازم برای شکوفایی استعداد‌های کشتی، کسب افتخارات ورزشی و فرهنگی و غنی‌سازی اوقات فراغت موجب سرمایه‌گذاری برای نسل آینده‌ساز جامعه، پرورش توانمندی‌های جوانان و حضور گسترده‌تر در سالن‌های ورزشی را به همراه دارد.

گزارش از عمران اکبرنژاد

 

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس