مدیر‌کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: 400 میلیون‌ تومان برای بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی‌و هنری سوادکوه اختصاص یافت

پرینت

مدیر‌کل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی مازندران از هزینه 400 میلیون‌ تومانی بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی‌ و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، احد جاودانی سه‌شنبه شب در حاشیه افتتاح پروژه‌های دهه فجر این شهرستان با اشاره به بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی‌و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، گفت: بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی‌ و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اعتبار 400 میلیون‌ تومان انجام‌ شده است.

مدیر‌کل فرهنگ‌و ارشاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه امکانات مناسبی برای  تهیه و نصب مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در نظر‌ گرفته‌ شد، افزود: هنرمندان برای حفظ  و حراست از فضا و تجهیزات که متعلق به آنان و توسعه فرهنگی و هنری شهرستان است، دقت لازم داشته‌ باشند.

وی از فرماندار سوادکوه خواست تا دستور‌ لازم برای پرداخت هزینه برگزاری برنامه‌ها توسط ادارات و نهاد‌های شهرستان و واریز آن در خزانه توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی را انجام‌دهد و 2 درصد باقیمانده سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه در بخش سِن است که انجام می‌شود.

جاودانی با بیان اینکه دهه ارزشمند فجر، یادآور رشادت‌ها و دلاورمردی‌های بزرگ‌مردان و بزرگ‌زنان است، گفت: باید به گونه‌ای زندگی و کار کنیم که یاد شهیدان و ایثارگران زنده بماند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس