مبلغ آرژانتینی مذهب تشیع در سوادکوه: نامه رهبر ایران به جوانان غرب نشان داد که ایشان ما را بهتر از ما می‌شناسند

پرینت

مبلغ آرژانتینی مذهب تشیع در سوادکوه، گفت: نامه رهبر ایران به جوانان غرب نشان داد که ایشان ما را بهتر از ما می‌شناسند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، آگوستین ژیواری که بعد از پذیرش مذهب تشییع به نام «خلیل» نامیده‌شد صبح امروز در جمع دانش‌آموزان سوادکوه با اشاره به اینکه ملت‌های امریکای لاتین، انسان‌های‌خوبی هستند و دین معرفی‌شده ‌حکومت‌های ما به نفع دین و زندگی مردم نبود، اظهار‌داشت: حدود 25 کشور در منطقه آمریکای‌لاتین با منابع خدادادی فراوان زندگی می‌کنند و ما از مناطق ثروتمند هستیم ولی مردم ما از افراد فقیر‌ هستند.

وی به واکنش پدر و مادرش در تشرّف به دین اسلام و مذهب تشییع و مساوی‌دانستن اسلام با تروریست و داعش از نظر خانواده خود در آرژانتین به دلیل تبلیغات رسانه‌های صهیونیستی و استکباری، افزود: عقاید مردم امریکای لاتین به اسلام، زندگی و دنیا، کامل نیست و آزادی واقعی را نمی‌شناسند.

این مبلغ به مشکلات مختلف در منطقه خود اشاره و خاطر‌نشان کرد: در انقلاب اسلامی شاهد مذهب کاملی هستیم و شما الگوهایی مثل ائمه(ع) و امام خمینی(ره) دارید که الگوی زندگی و شخصیتی هستند.

حجت‌الاسلام خلیل.با اشاره به اینکه «لیونل‌مسی» فوتبالیست خوبی است ولی نمی‌تواند الگوی مناسبی برای زندگی باشد و باید به دنبال الگوی مناسبی برای زندگی دنیا و آخرت باشیم، اظهار‌کرد: به‌دنبال الگوی واقعی بودم و خیلی جستجو کردم و حضرت مسیح(ص) را طوری معرفی کردند که از دنیا برید و با مردم کاری‌نداشت و البته دارای رتبه بالای انسانی است و حضرت محمد(ص) و حضرت علی(ع) را شناختم و عاشق آنها شدم.

وی با اشاره به اینکه حضرت علی(ع)، قهرمان، حاکم و عالم است و برای ما جالب‌بود و پیگیری کردیم که در زمان ما چه کسانی در مسیر زندگی حضرت محمد(ص) و حضرت علی(ع)  قرار‌دارند که زندگی امام خمینی(ره) و مقام‌معظم رهبری را مطالعه کردم که شبیه زندگی پیامبر(ص) است.

مبلغ آرژانتینی مذهب تشیع، گفت: نامه رهبر ایران به جوانان غرب، نشان داد که ایشان بهتر از ما، ما را می‎شناسد ونامه اثر‌گذاری بود.

انتهای پیام/86015

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس