محمد‌جواد ابراهیمی دارنده مدال‌های طلای کشتی جهان: تنها به افتخار‌آفرینی فکر می‌کنم/وارد حاشیه نمی‌شوم

پرینت
دارنده مدال‌های طلای کشتی جهان گفت: به فکر افتخار‌آفرینی هستم و با تمام وجود به راهم ادامه می‌دهم و وارد حاشیه‌های رسانه‌ای نمی‌شوم.

محمد‌جواد ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و  با اشاره به اینکه در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه این‌هفته در جام تختی حضور‌دارد، اظهار‌کرد: به فگر افتخار‌آفرینی هستم و با تمام وجود به راهم ادامه می‌دهم و وارد حاشیه‌های رسانه‌ای نمی‌شوم.
وی با تشکر از خانواده و برادر و مربی خود مجتبی ابراهیمی، افزود: از رسانه‌ها و خبرنگاران انتظار‌دارم که اگر مطلبی را با موضوع من رسانه‌ای می‌کنند، هماهنگی‌های لازم را با من انجام دهند تا در انتشار و انعکاس اخبار دچار خلاف‌گویی نشوند.
دارنده مدال‌های طلای 2012 جوانان جهان، 2012 جوانان آسیا، 2016 دانشجویان جهان، 2012 تورنمنت رومانی و 2012 تورنمنت بلغارستان با اشاره به اینکه بار‌ها اعلام کردم که مربی و استاد من برادرم اقا‌مجتبی ابراهیمی است و از زحمات مربیان تیم‌ملی به‌ویژه رسول خادم تقدیر می‌کنم، خاطر‌نشان کرد: از مردم استان و شهرستان سوادکوه‌شمالی، مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه‌شمالی به خاطر‌ حمایت‌های مختلفی که از من داشتند، تشکر می‌کنم.
وی که مدال نقره مسابقات ارتش‌های جهان در سال 2015، مدال نقره 2017 یارگین روسیه، برنز 2013 زیلکوفسکی لهستان، برنز 2013 یاشاردوغو ترکیه و قهرمان 3 دوره مسابقات کشتی کشور و قهرمانی جام تختی را در کارنامه خود‌دارد، گفت: کسب افتخارات ورزشی برای مردم افتخاری است که با همراهی و دعای خیر‌آنان به‌دست می‌آید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس