رییس اداره راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای سوادکوه بیان‌کرد؛ انتقاد از رانندگی غیر‌مسؤولانه برخی رانندگان در جاده‌های زمستانی

پرینت

رییس اداره راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای سوادکوه از رانندگی غیر‌مسؤولانه برخی رانندگان در جاده‌های زمستانی سوادکوه انتقاد‌‍کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مهرداد زمانی صبح امروز در راهدار‌خانه اوریم سوادکوه با اشاره به باز‌بودن محور سوادکوه و مه‌آلود و کوهستانی‌بودن محور، گفت: 40 نفر از همکاران راهدار‌ی شهرستان سوادکوه از دیروز تاکنون کمتر از 50 دقیقه خوابیدند و در حال خدمت‌رسانی هستند.

وی با بیان اینکه راهدارخانه‌های اوریم و گدوک در حال فعالیت هستند، افزود: لازم است رانندگان با سرعت مطمئن حرکت کنند و امکانات زمستانی به همراه داشته‌باشند.

رییس اداره راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با انتقاد از رانندگی غیر‌مسؤولانه، سرعت زیاد، عدم رعایت قوانین و شرایط محور توسط برخی از رانندگان، خاطر نشان کرد: برخی رانندگان با نوع رانندگی خود در جاده یخ‌زده، مه‌گرفته پیچ‌در پیچ و ناشناخته به دلیل بارش برف با احتمال یخ زدگی با سرعت‌زیاد حرکت می کنند و درصورت بروز حادثه، متوجه خطای خود می‌شوند و به خود، خانواده و دیگران صدمه وارد می کنند.

زمانی با بیان اینکه باید با رانندگان متخلف و سهل‌انگار به صورت جدی صحبت کرد، اظهار کرد: وقتی عدم توجه برخی رانندگان را می بینیم، حرص می خوریم و فرهنگ رانندگی را باید توسعه داد و خسارت تصادف بار مالی زیادی برای جامعه دارد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس