بخشدار زیراب: جاده‌دسترسی به دهستان‌کِسِلیان بخش زیراب شهرستان سوادکوه مسدود است

پرینت

بخشدار زیراب از مسدود‌بودن جاده‌دسترسی به دهستان‌کِسِلیان بخش زیراب شهرستان سوادکوه خبر‌داد.

کیان الهی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در سوادکوه به بارش برف در بخش زیراب اشاره‌کرد و گفت: جاده‌دسترسی به دهستان‌کِسِلیان بخش زیراب شهرستان سوادکوه مسدود است.

وی با بیان اینکه جاده لاجیم دهستان‌کِسِلیان از دیشب مسدود است و برق روستا‌های لاجیم و سوخته‌سرا هم قطع است، افزود: برای حل مشکل راه و برق منطقه، گروه‌هایی را اعزام کردیم و اقدامات لازم برای بازگشایی مسیر در حال انجام‌است.

بخشدار زیراب سوادکوه از مسدود‌بودن مسیر دهستان‌کِسِلیان از خروجی شهر‌زیراب خبر‌داد و خاطر‌نشان کرد: مدرسه ابتدایی روستای پاشا‌کلا به‌دلیل بارش‌برف تعطیل‌است و به دلیل فعالیت اداره راهداری در بالا‌دست شهرستان سوادکوه از تجهیزات شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش استفاده شد.

الهی با اشاره به اینکه تنها در روستای «مته‌کلا» نانوایی برای پخت‌نان فعال‌است و در بقیه روستا‌ها تهیه نان و برخی مایحتاج دیگر خود را از شهر زیراب تهیه می‌کنند، افزود: شورای روستای «اتو»، ارسال نان به روستاهای اطراف را پوشش می‌دهد.

بخشدار زیراب با اشاره به احتمال قرار‌گرفتن سر‌شاخه‌ها در جاده‌ها و ممانعت از تردد، گفت: مشکل خاصی برای دهستان «سرخ‌کلا‌« گزارش نشد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس