سرپرست جمعیت هلال‌احمر سوادکوه خبر‌داد؛ آمادگی 7 تیم نجات‌گر هلال‌احمر در محور‌سوادکوه + تصاویر

پرینت
سرپرست جمعیت هلال‌احمر سوادکوه با اشاره به سفید‌پوش‌شدن بالا‌دست محور سوادکوه از آمادگی 7 تیم نجات‌گر هلال‌احمر در محور‌سوادکوه خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، وحید متانی در بازدید از پایگاه‌های امداد‌جاده‌ای سوادکوه به کمک‌رسانی امداد‌گران هلال‌احمر به مسافران محور‌ سوادکوه اشاره‌کرد و گفت:  محور سوادکوه در بالا‌دست سفید‌پوش‌شده است.

وی گفت: تیم‌های امدادی با تجهیزات و خودرو‌های امدادی برای امداد‌رسانی و اقدامات مربوط به فعالیت‌های زمستانی آمادگی دارند.

وی با بیان اینکه شماره  112 به عنوان شماره «ندای امداد» سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر است، افزود: پنج خودروی آمبولانس و دو خودروی ست‌نجات به همراه  پنج تیم عملیاتی از نجات‌گران هلال‌احمر و دو تیم پشتیبان در آماده‌باش کامل هستند تا درصورت نیاز اعزام شوند.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه تیم امداد‌کوهستان جمعیت هلال‌احمر در آماده‌باش قرار‌دارد، خاطر‌نشان کرد: پیشنهاد می‌کنم از سفرهای غیر‌ضروری پرهیز شود، زنجیر‌ چرخ و ضد‌یخ به همراه باشد، باک‌ بنزین پُر باشد و بخاری‌ماشین هم چک‌ شود.

متانی‌ گفت: تمامی پایگاه‌های هلال‌احمر سوادکوه به ویژه در گدوک و ارفع‌ده در آمادگی کامل برای امداد و نجات و ارائه خدمت از مسافران و شهروندان قرار‌ دارند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس