معاون فرماندار سوادکوه: فتنه‌های دشمنان با بصیرت مردم به ثمر نمی‌رسد

پرینت

معاون فرماندار سوادکوه با اشاره به دشمنی دشمنان، گفت: فتنه‌های دشمنان با بصیرت مردم به ثمر نمی‌رسد.

عین‌الله طالبی صبح‌امروز در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری و تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با‌اشاره به بصیرت و بیداری مردم برای مقابله با دشمنی‌دشمنان انقلاب اسلامی، اظهار‌کرد: بصیرت و بیداری مردم در مقابله با اغتشاش‌گران، تأییدی بر پایبندی آنان بر آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه جهانی‌شدن و سلطه‌گری در اولویت نظام استکباری برای دست‌یابی به اهداف آنان، قرار‌دارد، افزود: تغییر‌هویت ملت‌ها و دست‌یابی به اهداف مادی نظام سلطه به عنوان یک پروژه مطرح‌است و پروژه حاکمیت هم برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری شد و غرب، پشتیبان آشوب‌ها در کشور‌های مختلف قرار‌دارد تا با تغییر حکومت‌های غیر‌متحد به اهداف خود دست‌یابد.

معاون فرماندار سوادکوه به مصادره‌شدن رهبری در برخی انقلاب‌ها و سلطه‌پذیری آن، خاطر‌نشان کرد: عدم‌مصادره‌شدن رهبری انقلاب اسلامی و اعلام شعار نه شرقی، نه‌غربی، جمهوری اسلامی توسط امام‌راحل و پایبندی مردم به آرمان‌های انقلاب اسلامی و حمایت از ولی‌فقیه دارای ژرفای عمیقی‌است.

طالبی به برنامه‌ریزی دشمنان در لایه‌های اجتماعی جامعه اشاره‌کرد و افزود: جنگ‌ناعادلانه، تحریم نا‌جوانمردانه و فشار اقتصادی در 40 سال اخیر توسط دشمنان بر علیه ملت ایران تحمیل‌شد.

وی به اعلام شعار 7 سال‌اخیر مقام‌معظم‌رهبری بر مبنای موضوع‌های اقتصادی اشاره‌کرد و با بیان لزوم اجرای برنامه‌های متنوع در دهه‌فجر برای اقشار مختلف جامعه و برنامه‌ریزی برای حضور خبرنگاران توسط ادارات و نهاد‌هایی که طرح محوری در دهه‌فجر‌دارند، گفت: مردم‌بصیر و در‌صحنه‎ای داریم و حضور میلیونی مردم تأیید‌کننده نظام است و فتنه‌های دشمنان با بصیرت مردم به ثمر نمی‌رسد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس