امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه: بصیرت به‌موقع ‌ملت در میان هجمه‌های مختلف تبلیغای قابل ستایش‌است

پرینت

امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه، بصیرت به‌جا و به‌موقع یک‌ملت و تشخیص به‌هنگام یک‌جامعه در میان هجمه‌های مختلف تبلیغاتی را قابل ستایش توصیف‌کرد.

 

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه خداوند می‌خواهد که امت اسلامی را به اوج عزت و بزرگی برساند، گفت: دنیا بداند که ما پیرو مکتب عاشورایی امام‌خمینی(ره) هستیم.

وی با بیان اینکه رشد بصیرت سیاسی و اجتماعی ملت به اوجش رسید که نقطه عطفی در ایران و منطقه است، افزود: قدرت عظیم، فهم و درک و بصیرت به‌جا و به‌موقع یک‌ملت و تشخیص به‌هنگام یک‌جامعه در میان هجمه‌های مختلف تبلیغاتی قابل ستایش‌است.

امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه با اشاره به اینکه قدرت تشخیص به‌موقع ملت در میان هجمه‌های مختلف در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی قدرتش بیشتر از توپ و تانک است، خاطر‌نشان کرد: اتفاقات اخیر از به‌آتش‌کشیدن پرچم، حمله به مراکز انتظامی و نظامی، حمله به مردم مظلوم و بی‌دفاع، حمایت امریکا به عنوان به‌وجود‌آورنده داعش، انگلیس که پیشینه مملو از جنایت علیه ملت‌ها دارد و رژیم استبدادی عربستان که یک انتخابات هم در کارنامه خود ندارد بیانگر کینه و دشمنی دشمنان و دنیای استکبار از نظام اسلامی و مردم‌ایران است.

رضایی با بیان اینکه مردم ما مانند حماسه 9 دی‌ماه، پاسخ دندان‌شکنی به استکبار جهانی دادند، اظهار‌کرد: از اقدامات خویشتندارانه و مقتدرانه مسؤولان امنیتی، اطلاعاتی و بسیج‌مردمی در مهار فتنه و اغتشاشات و بازگشت نظم و آرامش به جامعه قدردانی می‌کنیم.

خطیب‌جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه انباشت مشکلات اقتصادی و معیشتی و آسیب‌های اجتماعی باعث نارضایتی مردم شد و فساد‌ها و رفتار‌های تبعیض‌آمیز سبب‌شد که احساس تبعیض بستری اجتماعی برای سوء‌استفاده دشمنان فراهم‌کند، گفت: مشکلات و مطالبات به‌حق مردم در فضای ایجاد‌شده، فراموش نشود و برای حل مشکلات مردم تعلل نکنیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس