انتشار ماهنامه طنز در مازندران

پرینت
اولین‌شماره ماهنامه ‌طنز «تلنگر‌نامه» به صورت تمام‌ تولیدی در مازندران منتشر‌شده است.

صاحب‌ امتیاز و مدیر‌ مسؤول ماهنامه‌ طنز «تلنگر‌‌نامه»در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه اولین شماره ماهنامه ‌طنز «تلنگر‌نامه» منتشر‌ شد، گفت: نخستین ماهنامه تخصصی حوزه طنز در مازندران به صورت تمام‌ تولیدی منتشر‌ شده است.

آرمان قلی‌نژاد با بیان اینکه زبان انتقادی، زبانی مؤثر‌ است، افزود: گسترش فضای مجازی باعث کاهش رجوع به رسانه‌های مکتوب‌ شد و رونوشت از مطالب خبرگزاری‌ها موجب‌ شد تا اقبال عمومی به رسانه‌های مکتوب کاهش پیدا‌کند.

صاحب‌ امتیاز و مدیر‌ مسؤول ماهنامه‌ طنز «تلنگر‌‌نامه» از توجه ماهنامه به طنز و اخبار تولیدی خبر‌ داد و خاطر‌نشان کرد: شاهد استقبال مناست مسؤولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستیم و در جلسه رسانه‌ها با استاندار مازندران درباره درج تصویر ایشان در جلد اولین شماره این ماهنامه موافقت‌ شد و این ماهنامه برای معرفی و اقبال مردم، نیاز به زمان داریم.

قلی‌نژاد با اشاره به اینکه مجله طنز «گل‌آقا» باعث ایجاد سابقه ذهنی مثبت در مردم‌ شد، اظهار‌کرد: بررسی سیاست‌های کلان استانی در اولویت ماهنامه «تلنگر‌نامه» قرار‌ دارد که مناطق آزاد در شماره اول بررسی‌شد و در شماره جدید به موضوع ویلا‌سازی در حریم ساحل و در شماره سوم به موضوع زباله توجه می‌شود.

وی با دعوت از طنز‌نویسان استان مازندران برای ارسال مطالب به ماهنامه «تلنگر‌نامه»، گفت: ماهنامه «تلنگر‌نامه» سی‌ام هر‌ماه بر روی باجه روزنامه‌فروشی‌ها قرار‌ دارد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس