رئیس‌پلیس راهور سوادکوه خبر‌داد؛ اعطای جوایز به‌رانندگان فاقد تخلف در سوادکوه

پرینت

رئیس‌پلیس راهور سوادکوه از اعطای جوایز به‌رانندگان فاقد تخلف در سوادکوه خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار‌سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، محمد‌د صادقی صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های پلیس‌راهور سوادکوه به راه‌اندازی کانال تلگرامی اطلاع از ترافیک و حوادث جاده‌ای سوادکوه به آدرس savdkoh @

با همکاری پلیس راهور خبر‌داد و گفت: به‌رانندگان فاقد تخلف جوایز‌نفیس اعطا می‌شود.

وی با بیان اینکه هدف کانال تلگرامی اطلاع از ترافیک و حوادث جاده‌ای سوادکوه، اطلاع‌رسانی است، افزود: استعلام از راهور یا سایت راهور 120 از راه‌های آشنایی با میزان تخلف رانندگان است.

رئیس‌پلیس راهور سوادکوه با اشاره به اینکه اعطای جوایز به رانندگان فاقدتخلفات تا 30 دی‌ماه ادامه‌دارد، خاطر‌نشان کرد: اعطای جوایز به رانندگان فاقدتخلفات به صورت ابتکاری در شهرستان سوادکوه اجرایی می‌شود و در صورت موفقیت آن، قابل تمدید در سایر ماه‌ها است.

صادقی با تقدیر ار موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها برای حمایت از این طرح، اظهار‌کرد: اثر‌گذاری طرح اعطای هدیه به رانندگان بدون‌تخلف آن است که حداقل مسؤولیت یک خانواده سنگین‌تر می‌شود و تعهد بیشتری را احساس می‌کنند و چون تصویر آنها به صورت بنر و در رسانه‌ها منتشر می‌شود، مراقبت بیشتری از رانندگی خود خواهندداشت.

وی گفت: در آستانه نوروز همایش همیاران پلیس در سوادکوه برگزار می‌شود و «هر خودرو یک‌همیار پلیس » در برنامه‌ریزی‌های ما وجود‌دارد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس