فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه‌شمالی: حماسه ۹ دی‌ماه تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی بود

پرینت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه‌شمالی با اشاره به اهمیت حماسه 9 دی‌ماه، گفت: حماسه ۹ دی‌ماه تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی بود.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه شمالی سیدمصطفی موسوی‌نژاد شب گذشته در مراسم گرامی‌داشت حماسه 9 دی‌ماه که در مسجد‌جامع شیر‌گاه برگزار‌ شد با اشاره به اینکه حماسه ۹ دی‌ماه تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی بود، اظهار‌ کرد: مقام معظم رهبری از انگیزه‌های یاد کردند که می‌خواهد حماسه 9 دی‌ماه به فراموشی سپرده‌ شود.

وی با بیان اینکه پس از هشت سال از فتنه سال ۱۳۸۸ و خلق حماسه ۹ دی‌ماه، ملت ایران در سراسر کشور قیام کردند و ارادت خود را به نظام و ولایت نشان دادند، افزود: مردم سوادکوه‌شمالی در ۷ دی ماه سال ۱۳۸۸ و جلوتر از سایر شهرها علیه فتنه و فتنه گران در حماسه شرکت‌کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه مردم سوادکوه‌شمالی در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی، ولایت‌مداری و انقلابی‌گری بی‌نظیر خود و آمادگی برای جان‌فشانی در مسیر ولایت را نشان‌دادند، خاطر نشان‌کرد: ما به عنوان سربازان‌ولایت به کسانی که در فضای مجازی خرج می کنند و بر علیه کشور اقدام می‌کنند هشدار‌ می‌دهیم که این مردم در هر صحنه‌ای که نیاز باشد فرصت عرض‌اندام به دشمنان انقلاب اسلامی را نمی‌دهند.

موسوی‌نژاد با اشاره به اینکه دشمنان باید از خشم‌انقلابی مردم ولایت‌مدار بترسند و ما میراث‌دار خون شهیدان هستیم، گفت: امروز رویش‌های انقلاب اسلامی مانند شهید حججی افتخار نظام ما و نسل ۳ و ۴ هستند و هر کس که مسؤولیتی دارد و یا مسئولیتی داشتند، اگر از مسیر ولایت منحرف‌شوند، مردم با آنها برخورد می‌کنند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس