****امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه:تشدید‌تحریم‌ها، برگ‌برنده‌ دشمنان انقلاب اسلامی بعد از فتنه سال 1388 بود **** امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه: افرادی که تزکیه نشدند حق ندارند حتی دهیار روستا هم بشوند **** امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی: فتنه 88 توسط صحنه‌گردانان بیگانه و فریب‌خوردگان داخلی رقم خورد

پرینت

امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه:تشدید‌تحریم‌ها، برگ‌برنده‌ دشمنان انقلاب اسلامی بعد از فتنه سال 1388 بود

امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه تشدید‌تحریم‌ها را برگ‌برنده‌ دشمنان انقلاب اسلامی بعد از فتنه سال 1388 ذکر‌کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز‌جمعه زیراب‌سوادکوه با اشاره به گرامی‌داشت روز 9 دی‌ماه، گفت: 9 دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است و حماسه 9 دی‌ماه، باطل‌السحر‌بود.

وی با بیان اینکه آن‌چیزی که باعث امنیت و ماندگاری نظام اسلامی شد، پیوند نا‎گسستنی امت با ولایت است، افزود: در سال 1388 هشت‌ماه و بلکه 8 سال کشور را فلج‌کردند و باید پرسید که این افراد چه‌کسانی بودند و چه‌کسانی باید پاسخ‌گو باشند.

امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه با یاد‌آوری این مطلب که امریکا در دهه‌های گذشته با دخالت نظامی به سرنگونی حکومت‌ها اقدام‌کرد، خاطر‌نشان کرد: امریکا در دهه‌های اخیر با راه‌انداختن انقلاب‌های رنگی به دنبال تغییر حکومت‌های مخالف‌خود است.

رضایی با اشاره به اینکه رسانه‌های غربی در فتنه سال 1388 یک‌صدا علیه نظام اسلامی تبلیغ‌کردند، اظهار‌کرد: یک‌صدا تبلیغ می‌شد که انتخابات بهانه است و اصل نظام، نشانه‌است و برخی آقایان بدون‌کم و کاست همان حرفی را زدند که دشمنان بیان می‌کردند.

خطیب‌جمعه زیراب سوادکوه، گفت: تشدید‌تحریم‌ها، برگ‌برنده‌ای بود که دشمنان انقلاب اسلامی بعد از فتنه سال 1388 به‌دست آوردند و آنها بدانند که قطار انقلاب اسلامی باز‌نمی‌ایستد ولی عده‌ای سوار و عده‌ای پیاده می‌شوند.

////////////////////////////////////////////////////

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه: افرادی که تزکیه نشدند حق ندارند حتی دهیار روستا هم بشوند

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوهف گفت: افرادی که سیاست بلد نیستند و تزکیه نشدند حق ندارند حتی دهیار روستا هم بشوند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه تحریف برخی از کتب‌الهی و یا استفاده از کلمات علما و انتساب آن به دین برخی دیگر را شاهد هستیم ولی یک‌کلمه قرآن هم تغییر‌نشد، اظهار‌کرد: قرآن، کهنه نمی‌شود و انسان‌ها را به بهترین مسیر هدایت می‌کند و در قالب زمان نیست و اخلاق و عدالت منهای خدا و قرآن به قول شهید مطهری، نشر اسکناس بدون پشتوانه است.

وی به سخنان مقام معظم رهبری به «دین‌سیاسی و سیاست دینی» اشاره کرد و گفت: سیاست شیعه دینی است و به قول حضرت علی(ع) ابتدا تذکیه شویم و سپس وارد سیاست شویم تا سیاست ما دینی‌باشد.

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با بیان اینکه اشخاصی به برکت انقلاب و خون‌شهدا به مقامی می‌رسند و خودشان را بزرگ می‌بینند و در‌حالی که این انقلاب تاریخ بیش از هزار‌سال و بعد از سقیفه ‌دارد، خاطر‌نشان کرد: هر‌کسی در نظام اسلامی بخواهد به غیر از راه ولایت حرکت‌کند، مشروعیت‌ندارد و باید به بیانات اخبر مقام‌معظم‌رهبری دقت‌شود و انقلاب اسلامی 15 خرداد دارد که امام‌خمینی(ره) آن را برای همیشه عزای عمومی اعلام‌کرد.

قربانی با اشاره به اینکه ما ملتی هستیم که با وحدت‌کلمه راه را طی می‌کنیم و انقلاب اسلامی، خدماتی زیادی دارد و نباید بی‌انصافی کرد و نهضت صنعتی و علمی در مملکت ایجاد‌شد، اظهار‌کرد: ما امنیت ملی را باید بیشتر از جانمان بخواهیم و دشمنان می‌خواهند از ملت ایران انتقام بگیرند و افرادی که سیاست بلد نیستند و تزکیه نشدند حق ندارند حتی دهیار روستا هم بشوند، چون ضمانت شرعی دارد و انقلاب اسلامی یک حکومت عادی نیست و وقتی می‌گوییم ولایت فقیه است یعنی همه‌چیزش باید در مسیر فقه صادق‌آل‌محمد(ص) باشد.

خطیب‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه 9 دی‌ماه روز ملی برای دفع توطئه خارجی و ضد‌انقلاب داخلی بود و 9 ‌دی‌ماه باید برای وحدت و صیانت از انقلاب اسلامی باقی‌بماند و این‌‎روز برای همه گروه‌ها با هر نوع تفکر برای صیانت از انقلاب اسلامی و اطاعت از مقام‌معظم‌رهبری و ولایت‌فقیه است و 9 ‌دی ماه روز اسلام، انقلاب و ایران است و دولتی و حکومتی هم نیست.

وی با اشاره به اینکه 9 دی‌ماه روزی است که ملت، میثاق دینی و ملی خود را استوار کرد و

روز هوشیاری است و روزی است که هر جاهل، سیاسی‌کار و فرصت‌طلب از هر جناحی رسوا می‌شود، افزود: 9 ‌دی‌ماه روز همبستگی احاد ملت با سر‌نوشت کشور است و سخنان رهبری باید فصل‌الخطاب باشد و هنگامی که مقام‌معظم رهبری فرمودند که به خیابان‌ها نیایید، چرا به خیابان‌ها آمدید.

قربانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک سرمایه عظیمی باید برای همه سیاسیون باشد و امریکا کسی است که به ما گندم نمی‌دهد، دارو نمی‌دهد و نمی‌خواهد موشک و هسته‌ای داشته باشیم و نمی‌خواهد ما زنده باشیم، خاطر‌نشان کرد: قطره‌قطره خون شهدا با سرنوشت این مملکت گره‌خورد و هر‌کسی که پا روی خون‌شهدا گذاشت، چیزی جز فلاکت و هلاکت، نصیبش‌نشد و امداد‌های غیبی همیشه محافظ ملت ایران است

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه، گفت: سرمایه‌ای که امام و شهدا به دست ما دادند، امانت به‌دست ما است و باید حفظ کنیم.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی: فتنه 88 توسط صحنه‌گردانان بیگانه و فریب‌خوردگان داخلی رقم خورد

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی گفت: آشوب‌ها و فتنه سال 1388 در دست سرویس‌های بیگانگان بود و توسط بازی‌خوردگان بی‌بصیرت و تشنگان قدرت و ثروت داخلی رقم خورد.

 

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی با اشاره به سالروز شهادت حضرت معصومه (س)، اظهار‌کرد: زمینه ازدواج دختران فراهم شود و اطرافیان هم از دخالت بی‌مورد، قضاوت‌های غیر‌عادلانه و بیان مطالب تفرقه‌انگیز بپرهیزند.

وی با اشاره به فراز‌هایی از سخنان مقام‌معظم رهبری در دیدار مسؤولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، افزود: صریح و شفاف عرض می‌کنم که بعضی از مسؤولان قبلی کشور به سران فتنه پیوستند و فریب نخوریم که بعضی از این مسؤولان کار‌هایی انجام دادند، وظیفه‌شان بود اما هر‌ کسی در هر جایگاهی باشد و وقتی در برابر ولایت ایستاد با مشت محکم بر دهانش خواهیم کوبید.

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه مقام‌معظم رهبری نقشه‌های مختلف دشمنان را شکست‌خورده دانستند، خاطر‌نشان کرد: امام خمینی(ره) در نامه خود به «گورباچف» که همگان شوروی را یکی از دو ابر‍‌قدرت جهان می‌دانستند، امام خمینی(ره) مکتب اسلام را تنها راه نجات جهانی دانستند و کمونیسم به موزه‌ها پیوست و دور‌اندیشی مقام‌معظم رهبری درباره اینکه رژیم صهیونیستی تا 25 سال آینده را نمی‌بیند و وعده زمین‌گیر‌شدن آمریکا را دادند مانند پیش‌بینی امام راحل محقق می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بصیرت را باید روز‌به روز بیشتر کرد و در سال 88 شاهد ایستادگی غیر‌قانونی در برابر قانون و صدمه‌زدن به ملت و کشور بودیم، اظهار‌ کرد: همین فرد با بودجه همین کشور و با تنفیذ مقام‌معظم رهبری فعالیت کرد و دشمنان در سال 1388 انتخابات را بهانه کردند و اصل ولایت فقیه را نشانه گرفتند و در شیر‌گاه در روز 7 دی‌ماه راهپیمایی و برخی دیگر در 8 دی‌ماه و قاطبه مردم در 9 دی‌ماه به خیابان آمدند و در 9 دی‌ماه راهپیمایی کردند و روز 9 دی‌ماه روز بصرت و میثاق مردم با ولایت است.

ابراهیمی با بیان اینکه حماسه 9 دی از این جهت محترم است که به دنبال کودتای خزنده با هدایت بیگانگان تلاش‌کردند که تمامیت انقلاب اسلامی را به مخاطره بیاندازند و ملت با اراده پولادین، کودتای رنگین را نقش بر آب کرد، افزود: آشوب‌ها و فتنه سال 1388 در دست سرویس‌های بیگانگان بود و توسط بازی‌خوردگان بی‌بصیرت و تشنگان قدرت و ثروت داخلی رقم خورد.

وی با انتقاد از رئیس‌جمهور و با بیان اینکه شما چرا کاری می‌کنید که مردم به روحانیت فحش‌ بدهند و آقای رئیس جمهور، اگر  نمی‌توانی، استعفا بدهید و مردم گرانی و مشکلات و بیکاری را می‌بینند و شما می‌گویید که نرخ تورم را یک‌رقمی کردید و ما قسم حضرت عباس را بپذیریم یا دم خروس را.

امام جمعه سوادکوه‌شمالی، گفت: کسی که از مسیر ولایت خارج شود دیگر نشستن بر روی صندلی نظام را باید از ذهنش پاک‌کند و سرباز ولایت هستم و تعارفی ندارم.

 

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس