فرماندار سوادکوه: سوادکوه حق‌‌سهم خود از 12 میلیون گردشگر مازندران را می‌خواهد

پرینت

فرماندار سوادکوه با اشاره به توانمندی‌های توسعه سوادکوه، گفت: سوادکوه حق‌‌سهم خود از 12 میلیون گردشگر مازندران را می‌خواهد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عبدالجواد توحیدی‌مقدم عصر روز پنج‌شنبه در جمع فعالان ورزشی با اشاره به اینکه شهرستان سوادکوه با توجه به توانمندی‌هایی که دارد، می‌تواند به بِرند کشوری تبدیل‌شود، گفت: وجود 700 اثر تاریخی، طبیعی و گردشگری، ورودی استان مازندران، شریان اصلی محور‌شمال و وجود راه‌آهن از توانمندی‌هایی است که می‌تواند برای توسعه شهرستان اثر‌گذار باشد.

وی با بیان اینکه توانمندی‌های مختلف گردشگری و تاریخی شهرستان سوادکوه می‌تواند این شهرستان را به مقصد گردشگری تبدیل‌کند، افزود: نمی‌خواهیم معبر گردشگران و مسافران باشیم و توانمندی تبدیل به مقصد گردش‌گری را داریم.

فرماندار سوادکوه به بازخورد‌های برگزاری همایش توسعه شهرستان سوادکوه با محوریت گردشگری که در سال گذشته در سوادکوه برگزار‌شد، اشاره و خاطر‌نشان کرد: ذائقه مردم با برگزاری همایش توسعه شهرستان سوادکوه تغییر‌کرد و سوادکوه، حق‌‌سهم خود از 12 میلیون گردشگر استان را می‌خواهد.

توحیدی‌مقدم به برنامه‌ریزی برای توسعه بوم‌گردی و افتتاح کلبه‌های جنگلی در پارک جوارم و راه‌اندازی قطار‌گردشگری در سوادکوه اشاره‌کرد و گفت: حوزه‌های گردشگری، ورزشی و درمان دارای اعتبارات قابل توجه در بودجه‌های شهرستان سوادکوه هستند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس