رئیس شورای فرهنگ عمومی سوادکوه: ورزش مختلط زن و مرد را قبول نداریم

پرینت

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سوادکوه، گفت: راهپیمایی و ورزش مختلط زن و مرد را قبول نداریم ولی ورزش زنان باید انجام‌ شود.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام حسن قربانی عصر روز پنج‌شنبه در جمع فعالان ورزشی استان مازندران که به میزبانی شهرستان سوادکوه و در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه برگزار‌شد با اشاره به اهمیت ورزش‌، گفت: از 25 سالگی که هورمون رشد متوقف می‌شود، اگر ورزش انجام نشود به پیری زود‌رس منجر می‌شود و مشکلات برای جامعه، خانواده و فرد ایجاد‌می‌شود.

وی با بیان اینکه سن‌پیری افراد در جامعه نسبت به گذشته کاهش پیدا‌کرد، افزود: پیری افرادی که ورزش می‌کنند را باید در دوره 80 سالگی تعریف کنند و در حال حاضر، پیری در 45 یا 50 سالگی تعریف می‌شود.

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه ورزش برای سلامتی انسان‌ها لازم است و دین اسلام، ورزش را تشویق می‌کند، خاطر‌نشان کرد: سوادکوه دارای استعداد‌های مختلفی است و در تماس تلفنی استاندار که از سوادکوه عبور می‌کرد، گفتم که سوادکوه دروازه ورودی استان است و این شهرستان، شهید‌پرور است

قربانی، اظهار‌کرد: ورزش توسط امام راحل به صورت روزی 2 ساعت با تجویز پزشک انجام می‌شد و ورزش مقام‌معظم رهبری هم قطع نمی‌شود و ورزش باید در اولویت ما قرار‌گیرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سوادکوه که فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان را چند‌بار به اشتباه، معاون رئیس جمهور معرفی‌کرد، افزود: حالا تخم‌مرغ گران شد و می‌گویند ما پشیمان شدیم و با گران‌شدن تخم‌مرغ نباید یک‌رئیس‌جمهور را عوض‌کرد.

وی گفت: راهپیمایی و ورزش مختلط زن و مرد را قبول نداریم ولی ورزش زنان باید انجام‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس