مدیر‌کل ورزش و جوانان استان مازندران در سوادکوه: ورزش از اولویت‌های توسعه استان مازندران است

پرینت

مدیر‌کل ورزش و جوانان استان مازندران با اشاره به توجه‌اندک دولت‌های گذشته با ورزش، گفت: ورزش بر خلاف دولت‌های گذشته از اولویت‌های توسعه استان مازندران است.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حبیب حسین‌زادگان عصر روز پنج‌شنبه در جمع فعالان ورزشی استان مازندران که در دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه برگزار‌شد، اظهار‌کرد: توانمندی‌های ورزشی و علاقه مردم به ورزش باعث‌شد تا به انتظارات نزدیک به چشم‌انداز برنامه پنجم نزدیک‌شویم و برنامه‌ریزی لازم برای برنامه ششم را هم در اولویت‌داریم.

وی با بیان اینکه برای دست‌یابی به اهداف برنامه ششم توسعه به اقدامات جهشی نیاز‌داریم، افزود: سعی کردیم تا اقتدار ورزش مازندران را نشان دهیم و هنگامی که به اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران وارد‌شدم، ورزش به عنوان اولویت توسعه استان مازندران محسوب نمی‌شد و امروز ورزش از اولویت‌های توسعه استان مازندران و مورد تأکید استاندار مازندران است.

مدیر‌کل ورزش و جوانان استان مازندران از تلاش برای افزایش سهم استان مازندران از اعتبارات ورزشی خبر‌داد و خاطر‌نشان‌ کرد: همکاری و هم‌پوشانی در ورزش استان مازندران واستفاده از ظرفینت سایر ادارات و نهاد‌های هم از اولویت‌ها است.

حسین‌زادگان با بیان اینکه در دولت‌های گذشته سهم بانوان در ورزش مازندران نا‌چیز‌بود که با تعامل ایجاد‌شده با نخبگان، فرمانداران و مسؤولان مرتبط سعی شد تا سهم ورزش بانوان بیشتر دیده‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس