**تغییر در زمان و سخنران مراسم گرامی‌داشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی ***مغفول‌نماندن سهل‌انگاری حضور مدیران در مراسم 9 دی‌ماه از دید مردم و رسانه‌ها

پرینت
**تغییر در زمان و سخنران مراسم گرامی‌داشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

***مغفول‌نماندن سهل‌انگاری حضور مدیران در مراسم 9 دی‌ماه از دید مردم و رسانه‌ها

شاهد تغییر در زمان و سخنران مراسم گرامی‌داشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی هستیم و  سهل‌انگاری حضور مدیران در مراسم 9 دی‌ماه از دید مردم و رسانه‌ها مغفول نمی‌ماند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حماسه 9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی بود که گرامی‌داشت سالانه آن به عنوان یاد‌آوری یک رخداد مهم و گسترده سیاسی و اجتماعی و از طرف دیگر محکی برای دوستان، دشمنان و فریب‌خوردگان است و برگزاری مراسم‌های حماسه 9 دی در شهر‌های مختلف کشور هم از راهکار‌هایی است تا ارزش‌های حضور مردم انقلابی در صحنه بیان‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران اقدام به اعلام مراسم‌های 9 دی در شهر‌های مختلف استان‌کرد که در نگاه اول بیانگر برگزاری جلسات هماهنگی و تعیین زمان، مکان و سخنرانان است که با نگاهی به مراسم‌های 9 دی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی شاهد اشتباه در بیان زمان، مکان و سخنرانان مراسم‌های حماسه 9 دی هستیم که به نظر می‌رسد در این زمینه باید توجه لازم انجام شود و از آنجائیکه هر اقدام درباره مراسم‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بار معنایی خاص خود را دارد، لزوم توجه کامل به جزئیات و حواشی آن باید ملاک‌عمل باشد.

مراسم‌های گرامی‌داشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در شهر‌های شیر‌گاه و زیراب بر‌خلاف اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در رسانه‌ها است.

*تغییر در زمان و سخنران مراسم گرامی‌داشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه از برگزاری مراسم حماسه 9 دی در شهر‌های زیراب و پل‌سفید خبر‌داد و گفت: روز پنج‌شنبه همراه با نماز مغرب و عشا در مسجد جامع زیراب مراسم گرامی‌داشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با سخنرانی امام‌جمعه زیراب برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام احمد‌علی امیری، افزود: مراسم گرامی‌داشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در شهر پل‌سفید و در ساعت 18 روز جمعه 8 دی ماه با سخنرانی حشمت‌الله قنبری استاد دانشگاه در مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود.

امام جمعه سوادکوه‌شمالی نیز در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم حماسه 9 دی در سوادکوه‌شمالی، گفت: مراسم گرامی‌داشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در روز شنبه 9 دی‌ماه از ساعت 17 عصر برگزار می‌شود.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی، افزود: حجت الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر امام‌جمعه موقت سوادکوه‌شمالی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی سخنران مراسم 9 دی در مسجد جامع شهر شیر‌گاه است.

وی با اشاره به حضور قابل توجه نماز‌گزاران در نماز‌های مغرب و عشا، گفت: قول فرماندار شهرستان برای اطلاع‌رسانی به مدیران ادارات و نهاد‌ها برای حضور در مراسم و برنامه‌های ستاد برگزاری مراسم هم بر استفاده بهینه از مراسم است.

*مغفول‌نماندن سهل‌انگاری حضور مدیران در مراسم 9 دی‌ماه از دید مردم و رسانه‌ها

حضور گسترده مردم و مدیران ادارات و نهاد‌ها در مراسم روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بیانگر پایبندی به آرمان‌ها و ارزش‌ها نظام و اصول قانون‌اساسی است و مدیران ارشد شهرستانی هم با حضور خود در مراسم‌ها به اهمیت این مراسم ملی توجه خاص نشان می‌دهند و سهل‌انگاری در برنامه‌ریزی یا حضور در مراسم 9 دی‌ماه از دید مردم و رسانه‌ها مغفول نمی‌ماند.

برنامه‌ریزی مناسب و اطلاع‌رسانی دقیق برای زمان، مکان و سخنرانان مراسم گرامی‌داشت 9 دی‌ماه باید در اولویت دست‌اندرکاران باشد تا حضور مردمی با برنامه‌ریزی صحیح و مدوّن تکمیل‌شود.

گزارش از عمران اکبرنژاد

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس