خطبه های نماز جمعه شیر‌گاه، زیراب و پل‌سفید در روز اول دی‌ماه 1396

پرینت

امام جمعه زیراب‌سوادکوه:

فشار بر‌علیه برنامه موشکی یک پروژه فراگیر برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران است

امام جمعه زیراب‌سوادکوه فشار بر‌علیه برنامه موشکی را یک پروژه فراگیر برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران ذکر‌کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز‌جمعه زیراب‌سوادکوه با اشاره به اهمیت نماز به عنوان معراج و نردبان ترقی مؤمن، گفت: در احادیث، رد یا قبول اعمال تابع نماز ذکر‌شد ومسؤولان مختلف برای دعوت به خدا و نماز تلاش‌کنند.

وی با اشاره به فشار‌های جدید بر علیه برنامه موشکی جمهوری اسلامی ایران، افزود: امریکا، اروپا و آژانس هسته‌ای در ائتلافی با کد‌خدا بر علیه برنامه‌های موشکی ایران موضع‌گیری کردند.

امام جمعه زیراب‌سوادکوه با بیان اینکه فشار بر‌علیه برنامه موشکی ایران یک پروژه فراگیر برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران است، خاطر‌نشان کرد: کشور‌های فرانسه، آلمان، انگلیس و اتحادیه اروپا در موضعی مشترک با کاخ سفید ضمن محکوم‌کردن برنامه موشکی ایران، خواستار اعمال فشار شورای امنیت و وضع تحریم‌های جدید علیه ایران شدند.

رضایی با اشاره به اینکه مقامات کاخ سفید مایل‌هستند ایران به بهانه حمایت اروپا از برجام به تعهدات بی‌سابقه خود در برجام و محدود‌کردن برنامه هسته‌ای ادامه‌دهد، گفت: امریکا می‌خواهد از برجام خارج‌شود و فشار‌های جدیدی را به‌وجود بیاورد و ایران به همراه اتحادیه اروپا به تعهدات برجام پایبند باشد و محدودیت‌های هسته‌ای خود در برجام را ادامه‌دهد و ایران به تعهدات بی‌سابقه خود در برجام عمل می‌کند.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه:

شاگردان شیطان با نقشه صهیونیسم بین‌الملل در مقابل جریان اصیل شیعی ایستادند

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه از مقابله شاگردان شیطان با نقشه صهیونیسم بین‌الملل در مقابل جریان اصیل شیعی خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام حسن قربانی با اشاره به اینکه تقوا راه نجات و رستگاری انسان و سلامت انسان در دنیا و آخرت است، گفت: تقوا در دنیا از مشکلات مادی و دلایل لغزش‌های دنیا دور می‌کند و در آخرت، فرد با‌تقوا در بهشت است که برای دست‌یابی به تقوا باید شاگرد مکتب قرآن بود.

وی با بیان اینکه قوانین نوشته‌شده توسط بشر ناقص است و قانون تأمین‌کننده نیاز‌های انسانی و همراهی با فطرت انسان باشد، افزود: قوانین اسلامی مطابق با عقل و فطرت است و ماندگاری قرآن تا قیامت اثبات‌شد.

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با بیان اینکه سعی کنیم که با قرآن با رابطه‌درونی ارتباط پیدا کنیم، خاطر‌نشان کرد: شاگردان شیطان با نقشه صهیونیسم بین‌الملل در مقابل جریان اصیل شیعی ایستادند و اختلاف‌افکنی می‌کنند و به دامن مرجعیت بر‌گردند و برنامه‌های قرآنی را هزینه می‌دانند و برای مسائل مختلف بی‌ارزش بودجه می‌گذارند.

قربانی با بیان اینکه نجات در سایه بندگی خدا و نماز است، اظهار‌کرد: به علل طبیعی، اسباب و مسبب‌الاسباب زلزله را قبول داریم ولی بدانید که آثار گناه بر انسان اثر می‌گذارد.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی:

مردم نسبت به رونق بهبود وضعیت اقتصادی گله‌مند هستند

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به فصل‌آخر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از گله‌مندی مردم نسبت به رونق تولید، ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز‌جمعه سوادکوه‌شمالی، گفت: اگر بر طبق نظر امام‌خمینی(ره)، ولایت فقیه همان ولایت رسول‌الله و ائمه‌اطهار است، نسبت به رضایت ولی‌فقیه زمان باید اهتمام داشته باشیم.

وی با بیان اینکه شب‌یلدا یک موضوعی را به ما تذکر می‌دهد که سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال وارد فصل‌آخر شد، افزود: مردم ایران همچنان در انتظار عملی‌شدن وعده‌های مسؤولان برای رونق تولید، ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی لحظه‌شماری می‌کنند و گله‌مند هستند.

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به سخنانی ار مقام‌معظم‌رهبری درباره عدم‌نادیده‌گرفتن مشکلات و گلایه‌های مردم و سخنی از امام‌راحل درباره تکلیف عمومی برای رفع وابستگی کشور‌اسلامی در جنگ با کفر، خاطر‌نشان کرد: گرگ‌ها و کرکس‌ها با چشم امید به موریانه‌های داخلی برای القا نا‌کار‎آمدی نظام و یأس در مردم تلاش می‌کنند و مسؤولان با دقت بیشتری مسائل را رصد کنند تا از شکل‌گیری ضعف در اعتماد عمومی و ایجاد بحران نا‌کار‌آمدی تلاش کنند و مردم از کید‎های دشمنان آگاهی دارند.

ابراهیمی به 2 نشست منافقین در یک‌هفته به میزبانی کشور فرانسه اشاره کرد و با بیان اینکه دست منافقین به خون جوانان ما آغشته است و یا انگلیس برای آزاد کردن عناصر داخلی خود و پیدا کردن ردپای خود در داخل نظام است و بی‌بی‌سی با نادیده گرفتن اقدامات جمهوری اسلامی و بزرگ‌نمایی کاستی‌ها و سیاه‌نمایی داخلی به دنبال القای نا‌کار‌آمدی نظام اسلامی هستند تا به تضعیف سرمایه‌های اجتماعی و اعتماد مردم دست پیدا‌کنند.

وی با بیان اینکه مردم با تذکر کاستی‌ها به مسؤولان از خدمات و دستاوردهای نظام‌اسلامی در زعامت مقام معظم رهبری غفلت نکنند و دولت حساسیت بیشتری در تحقق خواسته‌های مردم داشته باشد، افزود: مبارزه بی امان با قاچاق در راستای کلی اهداف اقتصاد مقاومتی برای تقویت تولید داخلی است و چه کسانی باید جلوی قاچاق از مبادی ورودی را بگیرد و تریبون نماز‌جمعه برای تبیین خدمات مسؤولان برای پاسخگویی اقدامات آنان‌است.

خطیب‌جمعه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه با اشاره به اینکه انتظار داریم که رئیس‌جمهور که به تغبیر مقام معظم رهبری، دانشمند هستند در اظهاراتی که می‌فرمایند دقت بیشتری داشته باشند که لازم نشود بخشی از هزینه‌ها واوقات افراد به تحلیل و نقد مطالب ایشان صرف شود و گاهی وقت‌ها غافل می‌شوند و به دنبال مسائل اساسی بروند و به مردم خدمت کنند.

ابراهیمی با بیان اینکه سالهاست که مقام معظم رهبری درباره آسیب‌های اجتماعی، فضای مجازی و بیکاری هشدار دادند و در فضای فتنه گون چیزی که به جایی نرسد، فریاد است، گفت: فضای مجازی بستری برای تولید و نشر دروغ‌های شاخ‌دار است و زمینه برای بهره‌گیری دشمنان فراهم می‌شود و

خواهش من این‌است که در پشت‌تریبون تقوا را رعایت کنند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس