مدير‌كل راه‌آهن شمال خبر‌داد افزایش 38 درصدی جابجایی بار در راه‌آهن شمال/ وجود قطار‌گردشگری در سوادکوه

پرینت
مدير‌كل راه‌آهن شمال خبر‌داد

افزایش 38 درصدی جابجایی بار در راه‌آهن شمال/

وجود قطار‌گردشگری در سوادکوه

مدير‌كل راه‌آهن شمال از افزایش 38 درصدی جابجایی بار در راه‌آهن شمال  خبر‌داد.

یوسف گران‌پاشا امشب در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به وجود قطار‌گردشگری در سوادکوه، گفت: قطار‌گردشگری سوادکوه از تهران تا پل‌سفید در روز‌های پنجشنبه تردد می‌کند.

وی با بیان اینکه ظرفیت قطار‌گردشگری سوادکوه تا 370 نفر است، افزود: برای بازدید گردشگران از پل‌شور‌آب، پل‌ورسک، ایستگاه ورسک و نقاط دیدنی مسیر توقف‌دارد و راهنمابان اقدام به توضیحات لازم می‌کنند.

مدير‌كل راه‌آهن شمال با اشاره به اینکه مقصد قطار‌‎گردشگری تا پل‌سفید است و هماهنگی‌های لازم برای حضور این قطار‌گردشگری در شهر‌های زیراب و شیر‌گاه هم وجود دارد، خاطر‌نشان کرد: آمادگی داریم تا با هماهنگی مرکز برای همکاری با شرکت‌های مرتبط با تور‌گردشگری هماهنگی لازم را انجام دهیم.

گران‌پاشا از افزایش 38 درصدی جابجایی بار در راه‌آهن شمال خبر داد و با بیان اینکه بارگیری از گندم در سیلوی گندم نکا، مازوت، مواد‌سوختی و زغال‌سنگ انجام‌می‌شود، اظهار‌کرد: در‌صورت اعلام آمادگی، واگن‌های کانتینر‌‌یخچال‌دار برای جابجایی مرکبات وجود‌دارد.

مدير‌كل راه‌آهن شمال از وجود 16 رام‌ جابجایی مسافر در راه‌آهن شمال خبر داد و با اشاره به جابجایی 5 هزار مسافر به صورت روزانه در راه‌آهن‌شمال، گفت: در ایامی که محور سوادکوه دچار ترافیک یا مشکلات مرتبط با آب‌و هوا شود، برای جابجایی مسافران اعلام آمادگی کردیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس