آتش‌‌سوزی در جنگل‌های کارمزد سوادکوه+ تصاویر

پرینت
آتش‌‌سوزی در جنگل‌های کارمزد سوادکوه / استمداد از مسؤولان/اعزام نشدن نیروهای امدادی + تصاویر
عضو شورای اسلامی روستای کارمزد بخش مرکزی شهرستان سوادکوه، گفت: منطقه امام‌زاده علی در روستای کارمزد، دچار آتش‌سوزی شده و تلاش می‌کنیم تا از سرایت آتش به مناطق دیگر جلوگیری کنیم و منتظر کمک از طرف مسؤولان مرتبط هستیم.

عدالت اروانه امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه از آتش‌سوزی در جنگل روستای کارمزد خبر‌ داد و گفت: آتش‌سوزی در جنگل روستای کارمزد از ساعت 19 امشب آغار‌ شد و همچنان ادامه‌ دارد.

وی با بیان اینکه حدود پنج کیلومتر از منطقه در آتش می‌سوزد و شدت آتش‌سوزی هم بالا‌ است، افزود: حدود 10 نفر از بسیجیان و مردم این روستا در حال اطفا حریق هستند و هنوز از آتش‌نشانی و منابع‌طبیعی کسی اعزام نشده است.

عضو شورای اسلامی روستای کارمزد بخش مرکزی شهرستان سوادکوه، گفت: منطقه امام‌زاده علی در روستای کارمزد، کانون این آتش‌سوزی است و تلاش می‌کنیم تا از سرایت آتش به مناطق دیگر جلوگیری کنیم و منتظر کمک از طرف مسؤولان مرتبط هستیم.

رئیس منابع طبیعی سوادکوه خبر‌ داد

مهار آتش‌سوزی 8 هکتاری کارمزد سوادکوه

رئیس منابع طبیعی سوادکوه از مهار آتش‌سوزی 8 هکتاری کارمزد سوادکوه خبر‌داد.

ید‌الله داوودی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در سوادکوه، گفت: آتش‌سوزی در روستای کارمزد دهستان ولوپی بخش مرکزی شهرستان سوادکوه که از ساعت 19 شب گذشته آغاز‌ شده بود با تلاش مردم، بسیجیان و کارکنان منابع طبیعی مهار‌ شده است.

وی با تقدیر از همکاری مردم در مهار‌ آتش، گفت: ابتدا تلاش‌ شد تا از گسترش آتش جلوگیری‌ شود و سپس به صورت مرحله‌به مرحله اقدام به مهار آتش‌ شده است.

رئیس اداره منابع طبیعی سوادکوه در پاسخ به سوالی درباره علت و خسارت آتش‌سوزی، گفت: علت آتش‌سوزی و میزان خسارت آن با بررسی گزارش‌های کارشناسان، اطلاع‌رسانی‌ می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس