رئیس کمیته امداد سوادکوه: 2 درصد جمعیت سوادکوه مددجوی کمیته امداد‌ هستند

پرینت
رئیس کمیته امداد سوادکوه:

2 درصد جمعیت سوادکوه مددجوی کمیته امداد‌ هستند

رئیس کمیته امداد امام‌خمینی(ره) سوادکوه از زیرپوشش‌ بودن 575 خانوار و 970 نفر نفر در کمیته امداد امام‌خمینی در شهرستان سوادکوه خبر‌ داد و گفت: دو درصد جمعیت شهرستان سوادکوه زیرپوشش کمیته امداد‌ امام خمینی هستند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، محمد‌حسین مرادی صبح امروز در جلسه برنامه‌ریزی فعالیت‌های کمیته امداد امام‌خمینی شهرستان سوادکوه با اشاره به رسالت‌های این نهاد، گفت: رسالت کمیته امداد امام خمینی، توجه به امور نیازمندان و مساعدت افراد محروم و مستمند جامعه فاقد‌ ممر‌درآمد و نا‌توان از تأمین حداقل نیازهای ضروری و اساسی زندگی است.

وی با بیان اینکه حضرت امام (ره) افراد نیازمند و پا‌برهنه را ولی‌نعمتان جامعه توصیف‌کردند، افزود: کمیته امداد حضرت امام سعی خود را برای خدمت‌رسانی بیشتر و مطلوب‌تر و حفظ شأن، مقام، منزلت و کرامت آنان و خانوادهای افراد زیرپوشش قرار‌ داده است.

رئیس کمیته امداد امام‌خمینی شهرستان سوادکوه از زیرپوشش‌ بودن 575 خانوار و 970 نفر نفر در کمیته امداد امام‌خمینی در شهرستان سوادکوه خبر‌ داد و خاطر‌نشان کرد: دو درصد جمعیت شهرستان سوادکوه زیرپوشش کمیته امداد‌ امام خمینی هستند.

مرادی به اولویت‌های نیازمندی‌های خانواده‌های مددجوی کمیته امداد امام‌خمینی اشاره و اظهار‌ کرد: معیشت، مسکن، درمان، جهیزیه، اشتغال از مهم‌تر‌ین نیازمندی‌های خانواده‌های مددجوی کمیته امداد امام‌خمینی سوادکوه است.

وی، توانمند‌سازی خانواده‌های مددجوی کمیته امداد امام‌خمینی را از مهم‌ترین برنامه‌های آینده ذکر‌ کرد و گفت: از جهت دسته‌بندی، مهم‌تر‌ین نیازهای خانواده‌های مددجوی کمیته امداد امام خمینی معیشت، مسکن، درمان، جهیزیه و اشتغال است.

مرادی گفت: مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد حضرت امام، توانمند‌سازی خانوادهای تحت حمایت، تقویت عزت‌نفس و خود‌باوری آنان و هدایت برای نیل به خودکفایی و استقلال‌ اقتصادی است و این مهم را از طریق آموزش، ایجاد مهارت، ایجاد اشتغال و احداث مسکن دنبال می‌کند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس