اسد الله محمد‌پور: توسعه گردشگری شهر زیراب در حد انتظار نبود

پرینت

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، شهردار اسبق زیراب در مراسم معارفه شهردار جدید زیراب با بیان اینکه تشکیلات اداری اولین بار در زمان داریوش اتفاق افتاد، گفت: در طول تاریح کار‌هایی برای شهر انجام شد و هر کس بنابر وظایف خودش کاری کرد و زمانی در شهر زیراب، عبدالعظیم زاهدی به عنوان شهردار‌زیراب توسعه معابر و راه های شهر به عنوان زیر‌بنا و محور‌توسعه را در دستور کارش‌داشت و شهرداران دیگر هم در حد‌توان تلاش کردند و خدما کمی و کیفی تداوم یافت.

اسد‌الله محمد‌پور با بیان اینکه خوشحالم که شهردار جدید زیراب دارای تخصص گردشگری اشت، افزود: از ظرفیت‌های مهم شهرستان ما گردشگری است و گردشگری بعد از نفت و خودرو، سومین عامل گردش اقتصادی در جهان است.

وی که به نمایندگی از شهرداران سابق زیراب در مراسم معارفه شهردار زیراب سحن می‌گفت، خاطر‌نشان کرد: قرار‌گرفتن شهر زیراب در مسیر اصلی، مجاورت با راه‌آهن و نزدیگی به پایتخت زمینه توسعه برای گردشگری شهر زیراب است.

شهردار اسبق زیراب  با بیان اینکه با گردشگری داخلی و اقامت حداقل 24 ساعته فرد در مقصد‌گردشگری می‌توان توسعه گردشگری را رقم‌زد، اظهار‌کرد: هنر مدیران آن باشد که مسافران اقامت کنند و گردشگران زیادی از محور سوادکوه عبور‌می‌کنند و در زمینه گردشکری آن‌چنان که لازم بودیم به توسعه نرسیدیم.

محمد‌پور که در کارنامه خود، شهردار زیراب، ریاست کل موزه ملی ایران، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی و مازندران را در کارنامه خود دارد، گفت: در شهرسازی و سیمای شهرداری باید تلاش بیشتری انجام‌شود و شهرسازی باید مورد توجه شود و شهر موجود زنده است و تجربه شهرداران سابق را در اختیار شهردار جدید قرار می‌دهیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس