رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه خبر‌داد؛ نائب‌قهرمانی تیم کاراته نام‌آوران نوجوانان پسر سوادکوه در لیگ کاراته جوانه‌های کشور

پرینت

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه از نائب‌قهرمانی تیم کاراته نام‌آوران نوجوانان پسر سوادکوه در لیگ کاراته جوانه‌های کشور خبر‌داد.

رضا احمد‌زاده امشب در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در سوادکوه از نائب‌قهرمانی تیم کاراته نام‌آوران نوجوانان پسر سوادکوه در لیگ کاراته جوانه‌های کشور خبر داد و گفت: لیگ کاراته جوانه‌های کشور در رده سنی نوجوانان پسر از سوم شهریور‌ماه در سالن کبکانیان تهران آغاز شد و دوره نهایی آن امروز برگزار‌شد.

وی با بیان اینکه لیگ کاراته جوانه‌های کشور در رده نوجوانان پسر با حضور 18 تیم در 4 گروه برگزار شد، افزود: لیگ کاراته جوانه‌های کشور در 5 هفته برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه که سرپرست تیم نام‌آوران کاراته نوجوانان پسر سوادکوه را نیز بر عهده داشت با اشاره به اینکه در روز‌نهایی این دوره از مسابقات، 2 بازی برگزار کردیم که با نتیجه 4 بر 3 تیم قوامین را شکست دادیم و در فینال هم با نتیجه 5 بر 2 از تیم چالاکی شکست خوردیم و نائب‌قهرمان شدیم.

احمد‌زاده با بیان اینکه تیم نام‌آوران سوادکوه بدون استفاده از حامی مالی در این دوره از مسابقات شرکت کرد و البته از کمک باشگاه صدرا در کمک به خرید لباس تیم، تشکر می‌کنم، اظهار‌کرد: کاراته‌کاران سوادکوه نشان دادند که توانمندی حضور در لیگ‌های مختلف کشوری را دارند و از حمایت حامیان مالی، استقبال می‌کنیم.

به گزارش فارس، کیوان کیانفر به عنوان سر‌مربی، علیرضا هاشم‌پور به عنوان مربی، رضا احمد‌زاده به عنوان سرپرست و پژمان کیانفر به عنوان رئیس هیأت کاراته پل‌سفید تیم نلم‌آوران سوادکوه را همراهی کردند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس