فرماندار سوادکوه خبر‌داد؛ سوادکوه رتبه اول امداد و نجات مازندران را دارد

پرینت

فرماندار سوادکوه از دارا‎بودن رتبه اول امداد و نجات شهرستان سوادکوه در استان مازندران خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عبدالجواد توحیدی‌مقدم صبح‌امروز در مراسم رزمایش زمستانی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه برگزاری رزمایش زمستانی با 2 هدف انجام‌شد، گفت: ارزیابی آمادگی نیروهای امدادی و اطلاع‌رسانی مناسب به مردم از اهداف برگزاری رزمایش زمستانی سوادکوه است.

وی با بیان اینکه در آستانه آغاز فصل زمستان قرار‌داریم و تقویت تعامل بین مردم و ادارات و نهاد‌های امدادی لازم است، افزود: برای مسافرت، کوهنوردی و فعالیت‌ها مختلف در زمستان، هماهنگی لازم با دستگاه‌های امدادی و هواشناسی و سایر ادارات و نهاد‌های مرتبط برقرار‌شود و مسافرت، همراه با تجهیزات لازم باشد.

فرماندار سوادکوه، خاطر‌نشان‌ کرد: پیش‌بینی حوادث طبیعی و غیر‌طبیعی و نیز سرعت‌عمل مناسب برای دوری از خطرات جانی و مالی باید در اولویت‌باشد.

توحیدی‌مقدم از دارا‌بودن رتبه اول امداد و نجات شهرستان سوادکوه در استان مازندران و فعالیت‌های مرتبط با محور بین‌المللی سوادکوه اشاره‌کرد و گفت: در بحران برف سال‌گذشته شاهد آمادگی و تعامل مناسب دستگاه‌ها و ادارات مرتبط بودیم و بحران برف سال‌گذشته، مدیریت‌شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس