رویداد مهم سه‌شنبه شهر زیراب/به قلم ابوالفضل نصیری

پرینت

درحالیکه هنوز معارفه شهر دار محترم شهر زیراب صورت نگرفته و تب و تاب انتقادات به اعضای محترم شورای شهر مبنی بر انتخاب شهردار غیر بومی به صورت کامل فروکش نکرده و هنوز هم زمزمه های انتقاد به گوش میرسد ، در یک اقدام زیبا و مردمی که حکایت از تغییرات مدیریتی و حرکت در جهت سازندگی و رضایتمندی شهروندان در شهر را نوید می دهد ، تمامی اعضای شورای شهر و شهردار محترم در روز ملاقات عمومی سه شنبه 96/09/21 دردر شهرداری گرد هم آمده و به سوالات و خواسته های شهروندان خود گوش فرا داده و در صدد آن هستند که با نگرشی مثبت به مشکلات کهنه موجود در شهر توجه نموده و به زخمهایش التیام بخشند .
گردهمایی که نشانگر همدلی و همسویی اعضای دلسوز و مردمی و متخصص شورای شهر و شهر دار بزرگوار بوده و برآیند آن رضایت شهروندان را در پی خواهد داشت .
این رویداد خوش آیند و نوظهور در شهرمان مسبب گردید تا همشهریان بتوانند مشکلات شهر را مستقیما و بدون واسطه به مسئولان شهری خود انتقال دهند اما نواقصی هم در اجرای این مهم پدیدار شد که انتظار میرود در جلسات بعدی مرتفع گردد و اجرای چنین کار قشنگی با برنامه ریزی مدون و مستقل و اساسی صورت پذیرد .
قطعا تولد این کار زیبا و مردمی برای مردم ارزشمند و شیرین است اما برنامه ریزی صحیح در اجرای عدالت حضور شهروندان نیز می تواند حلاوت این مهم را دوچندان نماید .
ارتباط بدون واسطه بین مسئولان شهری و مردم بی تردید سازندگی عمومی و رضایت شهروندی را در پی خواهد داشت و مردم زیراب و شهروندان عزیز ظهور این جنبش زیبا را قدر دانسته و بعد از حضور در آن جمع صمیمی لبخند رضایت از انتخاب منتخبین شورا و در نهایت شهردار محترم ، به وضوح در چهره ها قابل رویت بود .

امید است این رویداد قشنگ ادامه داشته و اعضای محترم شورای شهر و شهردار محترم به نظرات و مشکلات شهروندان توجه نموده و برای رفع مشکلات و خواسته ها و نواقص موجود در سطح شهر اقدام شایسته و بایسته بعمل آورند تا در نهایت شاهد شکوفایی شهر زیبا و محروم خود باشیم .

به امید آنروز زیبا

ارادتمند شما ابوالفضل نصیری سرخکلایی

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس