رئیس پلیس راهورسوادکوه؛ کم‌عرض بودن جاده منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک در محور سوادکوه/// بازگشت مسافران از محور سوادکوه به عصر جمعه موکول نشود

پرینت

رئیس پلیس راهورسوادکوه با اشاره به اینکه کم‌عرض بودن منطقه سرخ‌کلا دلیل اصلی ترافیک در محور سوادکوه  است، گفت: بازگشت مسافران از محور سوادکوه به عصر جمعه موکول نشود.

محمد صادقی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به ترافیک محور سوادکوه، گفت: از صبح روز سه‌شنبه تاکنون شاهد ترافیک در محور سوادکوه از زیراب به سمت شیرگاه هستیم.

وی با بیان اینکه از ساعت 2 و نیم صبح چهارشنبه تا 6 صبح شاهد روانی ترافیک محور سوادکوه بودیم، افزود: ساعت 2 صبح امروز به دلیل ترافیک سنگین، مجبور به یک‌طرفه کردن محور شدیم تا از حجم ترافیک کاسته شود.

رئیس پلیس راه

رئیس پلیس راهورسوادکوه، کم‌عرض بودن محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا را دلیل اصلی ترافیک در محور سوادکوه دانست و خاطر‌نشان کرد: واژگونی یا تصادفی که منجر به ترافیک شود را در این 2 روز شاهد‌نبودیم و کم‌عرض بودن محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا را دلیل اصلی ترافیک در محور سوادکوه است.

صادقی، خواستار مدیریت زمان بازگشت مسافران از محور سوادکوه شد و با بیان اینکه حجم سنگین ترافیک محور سوادکوه را برای عصر جمعه پیش بینی می کنم، اظهار کرد: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، همکاری با پلیس، عدم استفاده از شانه خاکی در ترافیک، تعیین زمان سفر در روز پنجشنبه یا صبح جمعه و اجتناب از سفر در عصر جمعه، انتظارات ما از رانندگان در مدیریت ترافیک بازگشت است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس