شهردار شیر‌گاه: ساماندهی سدمعبر شهر شیر‌گاه تا قبل از عید اجرایی می‌شود

پرینت

شهردار شیر‌گاه از اجرای ساماندهی سدمعبر شهر شیر‌گاه تا قبل از عید خبر‌داد.

کامران احمدی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه از اوایل سال ۱۳۷۱ در شهر داری تهران و سپس در شهرداری قائمشهر و استانداری مازندران فعالیت کرد و به مدت ۴ سال از سال ۱۳۸۳ شهردار کوهی‌خیل بود و از 4 مرداد ۱۳۸۶ تا ۱۴ مرداد ۱۳۸۹ شهردار شیرگاه بود و بعد از آن به‌عنوان مشاوره حوزه شهرسازی فعالیت کرد و از یک‌ماه پیش به عنوان شهردار شیرگاه انتخاب شود گفت: مدیریت شهرداری، مدیریتی چند‌جانبه است و بخشی از وظایف تصدی‌گری و خدماتی و بخشی دیگر حاکمیتی است.

وی با بیان اینکه تفاوت چندانی در خصوص تغییر در سیمای شهری شیرگاه نسبت به گذشته مشاهده نمی‌کنم که شاید به خاطر محدودیت اعتباری بود، افزود: تغییر وضع موجود از وظایف من است و پرداختن به گذشته حاشیه است و از حاشیه پرهیز می کنم.

شهردار شیر‌گاه با اشاره به اینکه شرق، غرب و جنوب شیرگاه متصل به جنگل است و تنها از طرف شمال امکان توسعه شهر شیرگاه وجود دارد و توانمندی این شهر برای توسعه، روی‌آوری شهر شیر‌گاه به سمت گردشگری است، خاطر‌نشان کرد: رود کسلیان، رود تلار، چشمه‌ها، آبشارها، مناظر جنگلی، سد البرز، مناطق روستایی هدف گردشگری و توانمندی‌های بوم‌گردی برای توسعه شیر‌گاه وجود دارد.

احمدی با بیان اینکه استفاده از توانمندی‌های شهر شیر‌گاه برای تبدیل به کانون توجه جمعیتی و گردشگری لازم است تا با تحولات جمعیتی شاهد تحولات اقتصادی باشیم.

وی با بیان اینکه وجود امنیت، نحوه دسترسی و تسریع به اهداف گردشگری و 4 بانده شدن محور سوادکوه برای دستیابی به اهداف گردشگری لازم است، اظهار‌کرد: رایزنی‌های مناسبی با مدیران مرتبط با محور سوادکوه در شیرگاه انجام شد و  درباره طرح های زیرگذر، میدان، تقاطع همسطح و غیر همسطح پیگیری های لازم انجام شد.

شهردار شیر‌گاه با بیان اینکه حدود ۱۰ طرح درآمدزایی با قابلیت عملیاتی‌شدن برای شهر شیر‌گاه برنامه‌ریزی شد و 2 طرح پارک‌جنگلی تجهیز‌شده در «میان‌شار» و «پلنگ‌دره» از اولویت‌های ما است، بیان‌کرد: تغییر‌فرم تنها میدان شهر شیر‌گاه، رنگ‌آمیزی نماد‌های شهری، اجرای 2 برنامه برای دهه‌فجر و ساماندهی سدمعبر شهر شیر‌گاه تا قبل از عید از فعالیت‌های مورد انتظار مردم در شهر است که اجرایی می‌شود.

شهردار شیر‌گاه گفت: انتظارم از مردم، رسانه‌ها و فضای مجازی آن است که حقیقت ها را بیان کنند و از انتقادات سازنده که باعث پیشرفت می‌شود، استقبال می‌کنیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس