امام‌جمعه موقت زیراب سوادکوه: داعش و تشیع انگلیسی افراطی دو لبه یک قیچی هستند

پرینت

امام‌جمعه موقت زیراب سوادکوه، داعش و تشیع انگلیسی افراطی را دو لبه یک قیچی ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محسن قبادیان در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به وضعیت شیخ عیسی‌قاسم در بحرین و سکوت مجامع مدعی، گفت: هیچ درمان قطعی برای شیخ عیسی‌قاسم از طرف دولت بحرین انجام نشد و اگر در نظام جمهوری اسلامی کسی به گفته‌خودش بخواهد بنیان نظام را به‌هم بزند دستگیرش کنند به عنوان ضد‌حقوق زنان، ضد‌حقوق بشر و بدتر‌ین از بد‌تر‌ها معرفی می‌شویم و استفاده از خدمات پزشکی توسط زندانی، حق انسانی است.

وی با بیان اینکه ما اصل دستگیری شیخ عیسی‌قاسم در بحرین را قبول نداریم و عدم‌اجازه دسترسی به امکان درمانی به ایشان و سکوت رسانه‌های مدعی حقوق بشر را که همواره به نفع خود فریاد می‌زنند را شاهد هستیم.

امام‌جمعه موقت زیراب سوادکوه با قرائت اسامی تعدادی از شهیدان بخش زیراب سوادکوه که در خطبه‌های نماز‌جمعه شهر انجام می‌شود، گفت: نام بردن از شهدا در نماز‌جمعه برای استفاده از شفاعت آنان است.

وی به شکل گیری، عوامل انگیزش و خیزش داعش اشاره کرد و خاطر‌نشان‌کرد: داعش به عنوان غده‌سرطانی و فتنه و به عنوان بلایی بر سر جامعه مسلمین وارد شد.

قبادیان با بیان اینکه داعش یک لبه از قیچی بود و به تنهایی نمی‌توانست به اهداف خود برسد و لبه دیگر آن قیچی به تعبیر مقام معظم‌رهبری، شیعه انگلیسی افراطی است، گفت: تشکلی که از لندن بیاید به درد ما نمی‌خورد و مقام‌ معظم‌رهبری اسمی نیاورد و فرمود که «تشیعی که از لندن بیاید» و امروز فلان کس و فردا و در زمان‌های دیگر افراد دیگر هستند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس