با کسب 5 رأی؛ رمضان پار‌یاو شهردار پل‌سفید سوادکوه باقی‌ماند+مصاحبه با رئیس شورای شهر پل‌سفید

پرینت

رمضان پار‌یاو با کسب 5 رأی اعضای شورای شهر، شهردار پل‌سفید سوادکوه باقی‌ماند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، رمضان پاریاو که از اردیبهشت 1386به مدت 10 سال شهردار پل‌سفید بود با رأی 5 عضو شورای شهر برای بار سوم به عنوان شهردار پل‌سفید انتخاب شد.

مهر‌علی قدیری در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه برای انتخاب شهردار پل‌سفید با 13 نفر مصاحبه‌شد، گفت: طرح‎ها و برنامه‌های مختلف نامزد‌های شهرداری پل‌سفید دریافت شد و جلسات متوالی با آنان برگزار‌شد و بومی‌بودن و دارا‌بودن آشنایی لازم با شهر از اولویت‌های ما در انتخاب شهردار بود.

وی با بیان اینکه رمضان پاریاو که با 5 رأی اعضای شورای شهر به عنوان شهردار پل‌سفید انتخاب‌شد سابقه 2 دوره متوالی مسؤولیت شهرداری پل‌سفید را در کارنامه دارد و از پرسنل شهرداری این شهر است، افزود: فعالیت‌های زیر‌بنایی مناسبی توسط شهردار پل‌سفید انجام‌شد.

رئیس شورای شهر پل‌سفید با اشاره به اینکه موضوع درآمد برای شهرداری‌ها از اولویت‌های مهم است و شهردار منتخب هم در این زمینه پیگیری‌های مناسبی را داشت، خاطر‌نشان‌کرد: اولویت شورای شهر پل‌سفید موضوع در‌آمد پایدار و مستمر و ادامه این روند است.

قدیری از لزوم نیرو‌سازی و جلوگیری از نیرو‌سوزی خبر داد و به برگزاری جلساتی با شورای شهر زیراب اشاره کرد و گفت: بیکاری معضل بزرگ شهرستان سوادکوه است و تلاش برای در‌آمد‌زایی و کاهش مشکلات بیکاری با همکاری شورا‌های اسلامی شهر‌های پل‌سفید، زیراب و الاشت مورد‌توجه است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس