از فرماندهان دفاع مقدس: هر روز به صف بسیجیان افزوده می‌شود

پرینت
از فرماندهان دفاع مقدس:

هر روز به صف بسیجیان افزوده می‌شود

ابوالقاسم اکبرنژاد از فرماندهان دفاع مقدس، گفت: هر روز به صف بسیجیان اعم از مسلمان و غیر‌مسلمان و آزادگان جهان افزوده می‌شود.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سردار ابوالقاسم اکبرنژاد در جمع بسیجیان شهرستان سوادکوه با تبریک سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به دستور امام راحل، اظهار‌کرد: امام راحل، عزت، شرافت و درس دفاع از مظلومان را به ما آموحت.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) برای امنیت و دفاع از انقلاب اسلامی، بسیج را تشکیل داد، افزود: پس از تسخیر لانه جاسوسی، حمله آمریکا به طبس، کودتای نوژه و اقدامات دیگر براندازی بر علیه انقلاب اسلامی و حضور مستقیم ناوگان‌های آمریکایی در خلیج فارس، شجره طیبه بسیج به فرمان امام خمینی(ره) تشکیل شد.

از فرماندهان دفاع مقدس با بیان اینکه تشکیل بسیج از مهمتر‌ین از نقاط‌عطف انقلاب اسلامی ایران بود، خاطر‌نشان کرد: بسیج با رهبری امام راحل و رهبر حکیم انقلاب اسلامی حماسه های مختلفی را خلق کرد.

اکبر نژاد با بیان اینکه در جنگ تحمیلی از بیش از ۳۶ کشور جهان، اسیر جنگی، غنائم و تجهیزات نظامی به دست آوردیم و دشمنان درصدد نابودی یا محصور کردن انقلاب اسلامی بودند، اظهار کرد:  دشمنان هم اکنون با محور مقاومت و انگیزه بسیجیان، سربازان شیطان در منطقه را در هم کوبیدند.

وی با بیان اینکه سردار قاسم سلیمانی به عنوان یک بسیجی و از جنس بسیجیان ضربات بزرگی را بر دشمنان، وارد کردند، افزود: ایران اسلامی قدرت مهم در منطقه و جهان است که با رهبری مقام معظم رهبری به عنوان یک بزرگ بسیجی به دست آمد و پیروزی های مختلفی را با تفکر و شیوه و حضور در صحنه بسیجیان به دست آوردیم.

وی با اشاره به اینکه هر روز به صف بسیجیان اعم از مسلمان و غیر‌مسلمان و آزادگان جهان افزوده می‌شود و وعده عظیم الهی برای مستضعفان با رهبری مقام‌معظم رهبری و ایثار و فداکاری به دست می‌آید، افزود: ضرورت ایجاد بسیج و نقش آن در انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش‌های نهضت امام حسین(ع) و تداوم این رسالت و نقش و الگو برای دفاع از اسلام و عبرت و رهایی مستضعفان از ظلم و استبداد مورد نظر است، گفت: سیاست‌ها و راهبردها و استراتژی‌ها بر قابلیت‌ها، برخوردها، منافع و منابع استوار است و امام راحل برای صیانت از انقلاب اسلامی از سال ۱۳۲۳ در کتاب کشف الاسرار بر تشکل بسیج اشاره کرد.

عکس از حسین قاسمی

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس