نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه در مجلس شورای اسلامی: مراقب رسوب‌های داعش در منطقه باشیم

پرینت
نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه در مجلس شورای اسلامی:

مراقب رسوب‌های داعش در منطقه باشیم

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه در مجلس شورای اسلامی، گفت: مراقب رسوب‌های داعش در منطقه باشیم.

عبدالله رضیان در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به پایان «داعش»،اظهار‌کرد: همه می‌دانند که داعش زاییده استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی، عربستان‌سعودی و کشورهای هم‌پیمان عربستان‌سعودی است.

وی با اشاره به اینکه داعش برای مقابله با جریان اسلام انقلابی و برای ایجاد مانع در نفوذ شیعه در منطقه وارد فضای جغرافیایی فعالیت خود شد، افزود: برنامه ریزی داعش و سازندگان آن بود که این گروه تروریستی سال‌های زیادی به عنوان ابزار استکبار جهانی در منطقه برای مقابله با جمهوری اسلامی و حمایت از حامیان استکبار حضور داشته باشند.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همت‌بلند ملت ایران، سوریه و عراق و درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهان با درایت نظامی به‌ویژه سپاه قدس به فرماندهی  سردار سلیمانی توطئه بسیار بزرگ داعش در منطقه با شکست مواجه‌شد، خاطرنشان کرد: حضور داعش در منطقه خسارات زیادی را وارد کرد و رفتار آنان با نام دین اسلام و کشتار‌ انسان‌‌های بی‌گناه و خسارت‌های گسترده به زیر‌ساخت‌ها را به همراه داشت.

وی با اشاره به اینکه خدا خواست داعش با شکست مواجه شود، افزود: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، باید هوشمند باشیم و ریشه گروه داعش هنوز کاملا کنده نشده است و مراقب رسوب‌های آنان باشیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس