معاون فرماندار سوادکوه خواستار شد لزوم برنامه‌ریزی برای خدمات‌دهی بیشتر برای زائران در اماکن مذهبی

پرینت
معاون فرماندار سوادکوه خواستار شد

لزوم برنامه‌ریزی برای خدمات‌دهی بیشتر برای زائران در اماکن مذهبی

معاون فرماندار سوادکوه خواستار لزوم برنامه‌ریزی برای خدمات‌دهی بیشتر برای زائران در اماکن مذهبی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عین‌الله طالبی صبح‌امروز در جلسه گرامی‌داشت دهه وقف با تبریک دهه وقف و اهمیت آن در آموزه‌های دینی و قرآنی گفت: رسول‌گرامی اسلام وقف را به عنوان فعالیتی ذکر کرد که بعد از مرگ واقف هم به او سود و منفعت می رساند.

وی به اهمیت وقف در نزد مردم اشاره کرد و افزود: مردم سوادکوه از گذشته‌های دور به وقف اهمیت بالایی می‌دادند و پایبند به آن هستند و با آغوش باز از امام‌زادگان استقبال کردند.

معاون فرماندار سوادکوه به اختصاص قابل‌تقدیر بخش گسترده‌ای از موقوفات شهرستان سوادکوه برای عزاداری امام‌حسین‌(ع) اشاره و خاطر‌نشان‌کرد: هدایت اختصاص موقوفه‌ها برای کتاب، موضوع‌های درمانی و بهداشتی، ساخت کتابخانه و مدرسه هم مورد توجه واقفان قرار گیرد و در این‌باره برنامه‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغی هم مورد‌توجه قرار‌گیرد.

طالبی با بیان اینکه شهر زیراب به شهر امام‌زاده‌ها معروف است و در شهر پل‌سفید و سایر مناطق سوادکوه هم امام‌زادگان زیادی وجود دارند، گفت: اداره اوقاف و امور‌خیریه تلاش‌های قابل تقدیری در عرصه موقوفه‌ها و امام‌زادگان انجام داد و برنامه‌ریزی برای خدمات‌دهی بیشتر برای زائران در اماکن مذهبی مورد توجه قرار‌گیرد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس