مدیر کمیته امداد امام‌خمینی سوادکوه خبر‌داد؛ ساخت 32 واحد ساختمانی برای مدد‌جویان کمیته امداد امام‌خمینی سوادکوه

پرینت
مدیر کمیته امداد امام‌خمینی سوادکوه خبر‌داد؛

ساخت 32 واحد ساختمانی برای مدد‌جویان کمیته امداد امام‌خمینی سوادکوه

مدیر کمیته امداد امام‌خمینی سوادکوه از ساخت 32 واحد ساختمانی برای مدد‌جویان کمیته امداد امام‌خمینی سوادکوه در سال‌های 1395 و 1396 خبر‌داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، محمود ضیا‌سراجی در جلسه فعالیت‌های کمیته امداد در هفته بسیج با اشاره به افتتاح ۱۲ واحد ساختمانی احداث شده برای مددجویان کمیته امداد امام‌خمینی گفت ۱۲ واحد ساختمانی سال ۱۳۹۵ برای مددجویان در نظر گرفته شده است که آخرین واحد ساختمانی موردنظر دیروز، افتتاح شد.

وی با تقدیر از ناحیه مقاومت و بسیج سازندگی و کانون نیکوکاری شهرستان سوادکوه افزود: ساخت خانه‌های مددجویان با رعایت اصول فنی و با مشارکت ناحیه مقاومت و بسیج سازندگی و کانون نیکوکاری و کمیته امداد امام‌خمینی شهرستان سوادکوه ساخته شد.

مدیر کمیته امداد امام‌خمیی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه کمیته امداد ۱۵ میلیون تومان برای ساخت خانه های مسکن محرومان هزینه کرده است و حدود ۵۰ میلیون تومان برای ساخت واحدهای ساختمانی هزینه شد، گفت: 3 ساختمان برای مددجویان در هفته بسیج امسال با ۱۸۰ متر مربع فضا برای سه خانواده با اعتبار ۱۲۴ میلیون تومان احداث شد.

وی با بیان اینکه برای سال 1396 نیز تعداد 20 واحد ساختمانی برای مددجویان با همکاری بسیج سازندگی سپاه سوادکوه و مرکز نیکوکاری و مدد‎جویان شهرستان ساخته می‌شود گفت:7 واحد ساختمانی مددجویان آماده است.

* حل مشکلات مردم؛ فلسفه وجودی بسیج

محمد ابراهیمی با تبریک حلول ماه ربیع اول و هفته بسیج و گرامیداشت تقارن این 2 رویداد و تسلیت به مناسبت زلزله در غرب‌کشور، گفت: فلسفه وجودی بسیج برای حل مشکلات مردم است پیگیری برای باز کردن گره های زندگی عموم مردم در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به فعالیت‌های بسیج در دوران مختلف گفت: بسیج در دوران جنگ و سازندگی کشور حضور فعال داشت و امروز هم اولویت بسیج، محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با اشاره به برنامه‌های ناحیه مقاومت بسیج برای زلزله در غرب کشور، اظهار کرد: برنامه‌ریزی لازم برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه در حال انجام است

ابراهیمی، گفت: بسیج‌سازندگی برنامه‌های مختلفی برای محرومیت‌زدایی در شهرستان سوادکوه در اولویت دارد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس