امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه: تأسیس داعش از طرف رژیم صهیونیستی و با سرمایه عربستان بود

پرینت
امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه:

تأسیس داعش از طرف رژیم صهیونیستی و با سرمایه عربستان بود

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه، تأسیس داعش از طرف رژیم صهیونیستی را با سرمایه عربستان ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام حسن قربانی در خطبه‎های نماز‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه قرآن فصیح و بلیغ است و شبیه آن در زبان‌های مختلف جهان وجود ندارد، گفت: امتیاز، جاذبه و برتری کتاب قرآن از جنبه‌های مختلف در لفظ و معنا فراوان است.

وی با بیان اینکه عاشورا توسط بازماندگان کربلا زنده نگه داشته‌شد و حضرت سکینه هم از راویان کربلا بود که درسال‌روز وفات ایشان قرار‌داریم، افزود: 5 آذر، سال‌روز تشکیل بسیج توسط امام راحل است که یاد‌آور رشادت‌های آنان است و اداره انقلاب و جنگ و امور کشور توسط مردم، مورد‌نظر امام راحل بود.

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه خواستار مطالعه تاریخ توسط افردی شد که با هدف تخریب اسلام تلاش می‌کنند و خاطر‌نشان‌کرد: ایرانیان مانند فردی که آب زلال را ببیند، اسلام را چشید.

وی خواستار ورود بسیجیان به حوزه فرهنگی و فضای مجازی شد و اظهار‌کرد: فضای مجازی آلوده است و جوانان رسالت تلاش فرهنگی را هم دارند.

قربانی با اشاره به اینکه اگر رهبری ایران، فتوای آیت الله سیستانی و حضور سردار سلیمانی نبود، قرار بود خاورمیانه توسط داعش از بین برود، گفت: مقام‌معظم رهبری بسیج را ذخیره و برکتی برای نظام اسلامی توصیف کردند و بسیج باید در گروه منتظران امام زمان باشد.

خطیب‌جمعه پل‌سفید سوادکوه به فروپاشی حکومت داعش اشاره‌کرد و گفت: تأسیس داعش از طرف رژیم صهیونیستی و با سرمایه عربستان بود و عربستان آنقدر از فروپاشی حکومت داعش عصبانی است که نمی‌داند چه می‌کند و نخست‌وزیر کشور دیگری را بازداشت می‌کند و اضطراب دارد و بر طبق دیدگاه‌های کارشناسان، فعالیت‌های حامیان داعش با تلاش ایران، آب به آسیاب ایران است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس