فرماندار سوادکوه: خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده

پرینت
فرماندار سوادکوه:

خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده

فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه هلال‌احمر متولی ارسال کمک‌های به مناطق زلزله‌زده است خواستار خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده شد.

عبدالجواد توحیدی‌مقدم در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با تسلیت به بازماندگان حادثه زلزله غرب‌کشور، گفت: ستاد مدیریت بحران شهرستان سوادکوه برای کمک به مردم زلزله‌زده و جمع‌آوری، هدایت و ارسال محموله‌های کمک به زلزله‌زدگان برنامه‌ریزی‌ لازم را انجام داد.

وی با بیان اینکه جمع‌آوری، تمرکز، هدایت و ارسال کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده با محوریت فرمانداری و هلال‌احمر انجام‌ می‌شود و هلال‌احمر متولی ارسال کمک‌های به مناطق زلزله‌زده است، افزود: از ارسال موردی و شخصی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده خود‌داری شود تا شاهد مشکل مدیریت در مقصد نباشیم.

فرماندار سوادکوه به استقرار هلال‌احمر در مناطق مختلف این شهرستان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی اشاره و خاطر‌نشان‌کرد: وجه‌نقد به عنوان اولویت کمک به زلزله‌زدگان مورد توجه قرار گیرد و 400 تخته پتو، 500 باکس آب‌معدنی، 400 قوطی انواع کنسرو و سایر ملزومات تاکنون جمع‌آوری شد که ارسال می‌شود.

توحیدی‌مقدم، گفت: کالا‌های اهدایی نو باشد و پرداخت وجه‌نقد به جای اهدای کالا‌ها برای جلوگیری از استهلاک‌ در ارسال کالا‌ها مسیر شهرستان تا غرب‌کشور در اولویت قرار‌گیرد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس