فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه خبر‌داد: برگزاری 387 برنامه مختلف به مناسبت هفته بسیج در شهرستان سوادکوه فرا‌خوان گروه‌های جهادی و متخصص سوادکوه برای اعزام به مناطق زلزله‌زده

پرینت
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه خبر‌داد: برگزاری 387 برنامه مختلف به مناسبت هفته بسیج در شهرستان سوادکوه

فرا‌خوان گروه‌های جهادی و متخصص سوادکوه برای اعزام به مناطق زلزله‌زده

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه از برگزاری 387 برنامه مختلف به مناسبت هفته بسیج در شهرستان سوادکوه خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، محمد ابراهیمی صبح‌امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج با گرامی‌داشت آن، گفت: امام خمینی(ره) در زمانی که دشمن قصد تعرض به نظام نو‌پای اسلامی را داشت با تشکیل بسیج 20 میلیونی، شاهکار قرن را انجام داد و پس از گذشت سال‌ها به دور‌اندیشی امام راحل پی‌می‌بریم و بسیج نعمت بزرگ و غیر‌قابل انکاری برای حفظ نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه بسیج در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به اهداف و ارزش‌های دینی و انقلابی کمک کرد، افزود: نظام ما پشتوانه مردمی دارد و بسیج برای دست‌یابی به اهداف انقلاب اسلامی تلاش می‌کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه بسیج تجلی اراده مردم است، خاطر‌نشان‌کرد: نگاه ویژه امام راحل و مقام‌معظم‌رهبری به بسیج و بسیجیان بیانگر ارزش و اهمیت آن است.

ابراهیمی از برگزاری 387 برنامه مختلف به مناسبت هفته بسیج در شهرستان سوادکوه خبر‌داد و اظهار‌کرد: برنامه‌های محوری هم از 29 آبان تا 5 آذر در شهرستان سوادکوه برگزار می‌شود که اقتصاد مقاومتی، محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی از اولویت‌های فعالیت در هفته بسیج است.

وی به افتتاح خانه‌های افراد تحت‌پوشش کمیته امداد با همکاری بسیج‌سازندگی، افتتاح نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی با همکاری بسیج سازندگی، همایش نهضت‌های روشنگری، تجلیل از قهرمانان ورزشی، برگزاری میز خدمت برای کاهش مشکلات مردم، همایش هیأت‌های امنا اماکن متبرک و روحانیون و فرماندهان پایگاه‌های بسیج، تجمع بسیجیان در برنامه “شکوه مقاومت” و یادواره 113 شهید محوری شهر زیراب  بخشی از برنامه‌های هفته بسیج است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با بیان اینکه هر‌کجا که نظام بخواهد، بسیجیان حضور پیدا می‌کنند به برنامه‌های کمک برای زلزله‌زدگان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: فرا‌خوان گروه‌های جهادی و متخصص برای اعزام به مناطق زلزله‌زده و تهیه و ارسال کمک‌های مردمی نیز در دستور کار ما قرار دارد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس