مسؤول اجرایی مرکز‌ نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید خبر‌ داد؛ ارسال محموله کمک‌های مردم پل‌سفید به زلزله‌زدگان غرب‌ کشور

پرینت
مسؤول اجرایی مرکز‌ نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید خبر‌ داد؛ ارسال محموله کمک‌های مردم پل‌سفید به زلزله‌زدگان غرب‌ کشور
مسؤول اجرایی مرکز‌ نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید از ارسال یک‌ محموله و برنامه‌ریزی برای ارسال محموله‌ دیگر کمک مردم پل‌سفید به زلزله‌زدگان غرب‌کشور خبر داد.

ابوالفضل گران در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با تسلیت حادثه زلزله در غرب‌کشور، گفت: کمک به هم‌نوع از دستورات دینی است و فعالان دینی سعی می‌کنند تا در حوادث و بحران، به هموطنان خود کمک کنند.

وی با بیان اینکه با تلاش مرکز نیکوکاری مسجد‌جامع پل‌سفید یک کامیون اقلام غذایی و بهداشتی به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ارسال شد، افزود: این محموله شامل مواد‌غذایی، 200 عدد پتو، 600عدد کنسرو لوبیا، 380 عدد تن‌ماهی، هزار و 200 بطری آب معدنی و کفش و پوشاک و مواد دیگر بود.

مسؤول اجرایی مرکز‌نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید، خاطر‌نشان‌کرد: کمک‌های مردمی ارسالی این مرکز نیکو‌کاری توسط خیرین و شهروندان شهر پل‌سفید و یکی از رابطین این مرکز در شهرستان قائمشهر جمع‌آوری و عصر روز سه‌شنبه مورخ به کرمانشاه ارسال‌ شد.

گران از برنامه‌ریزی برای تهیه و ارسال محموله دوم کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور خبر داد و اظهار‌ کرد: مرکز‌ نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید در‌نظر دارد تا محموله دوم را در روز‌های آینده به زلزله‌زدگان کرمانشاه ارسال کند و همشهریان و خیرین می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر‌نقدی خود را به این مرکز تحویل دهند و پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی این مرکز در محوطه مسجد‌جامع پل‌سفید مستقر است.

وی با بیان اینکه مرکز‌نیکوکاری مسجد‌جامع پل‌سفید با محور‌قرار‌دادن مردم و معتمدان شهر در کمک به نیازمندان تلاش می‌کند، گفت: مرکز‌نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید برای هم‌افزایی کمک‌های مردمی با شناسایی فقرا و خیرین و برقراری ارتباط بین این دو، اصلی‌ترین وظیفه مراکز نیکوکاری است و .مراکز نیکوکاری با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ احسان و نیکوکاری به صورت محله‌محور، شناسایی خیرین و نیازمندان واقعی محله و ارائه خدمت به نیازمندان از طریق کمک‌های مردمی در محل سکونت و گسترش ارتباطات بین مردم در محله فعالیت می کند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس