اعضای دفتر انجمن هنرهای نمایش شهرستان‎های سوادکوه سوادکوه‌شمالی معرفی شدند

پرینت
مدیر دفتر انجمن هنرهای نمایش شهرستان‎های سوادکوه سوادکوه‌شمالی خبر داد

اعضای دفتر انجمن هنرهای نمایش شهرستان‎های سوادکوه سوادکوه‌شمالی معرفی شدند

مدیر دفتر انجمن هنرهای نمایش شهرستان‎های سوادکوه سوادکوه‌شمالی از معرفی اعضای دفتر انجمن هنرهای نمایش شهرستان‎های سوادکوه سوادکوه‌شمالی خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‎نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، محسن نجفی امشب در جلسه انجمن هنرهای نمایش شهرستان‎های سوادکوه سوادکوه‌شمالی با اشاره به رسالت‌های این انجمن، گفت: شناسایی و آموزش علاقمندان به فعالیت‌های نمایشی و ارتقای جایگاه نمایش از مهمترین اهداف ما در انجمن نمایش شهرستان است.

وی با بیان اینکه استفاده از توانمندی‌های مختلف برای بهره‌برداری فرهنگی و هنری و توجه لازم به فعالان فرهنگ و هنر باید مورد توجه باشد، افزود: همکاری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دست‌یابی به اهداف انجمن نمایش در دستور کار ما قرار‌دارد.

مدیر دفتر انجمن هنرهای نمایش شهرستان‎های سوادکوه سوادکوه‌شمالی از برنامه‌ریزی برای استفاده از توانایی‌های فعالان عرصه نمایشی شهرستان سوادکوه خبر‌داد و خاطر‌نشان کرد: اعضای انجمن هنرهای نمایش شهرستان‎های سوادکوه سوادکوه‌شمالی برای فعالیت در این انجمن به استان معرفی شدند.

نجفی به معرفی اعضای دفتر انجمن هنرهای نمایش شهرستان‎های سوادکوه سوادکوه‌شمالی اشاره‌ و اظهار‌کرد: علی حسن‌نژاد در بخش تئاتر‌بومی محلی، سعداله شهابی در بخش تعزیه وشبیه‌خوانی، محمدرضا محمودپور به عنوان پیشکسوت تئاتر و فاطمه‌زهرا زمانی در امور بانوان تئاتر توسط دفتر انجمن هنرهای نمایش شهرستان‎های سوادکوه سوادکوه‌شمالی به هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران برای فعالیت در انجمن سوادکوه معرفی شدند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس