فرماندار‌سوادکوه خبر‌داد؛ 2 گام به جلو در فرمانداری سوادکوه/ احتمال تعطیلی آلاینده‌های رودخانه تلار در خطیر‌کوه

پرینت
فرماندار‌سوادکوه خبر‌داد؛

2 گام به جلو در فرمانداری سوادکوه/ احتمال تعطیلی آلاینده‌های رودخانه تلار در خطیر‌کوه

فرماندار‌سوادکوه پیگیری برای افزایش یک‌درجه‌ای فرمانداری و افزودن معاونت‌جدید را 2 گام به جلو در فرمانداری این شهرستان ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عبدالجواد توحیدی‌مقدم عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه با بیان اینکه همایش راهپیمایی اربعین، مانور فرهنگی، سیاسی و اجتماعی با پیام‌ وحدت جهان اسلام است، کفت: راهپیمایی اربعین نوعی پدافند‌غیر‌عامل محسوب می‌شود.

وی با تسلیت به بازماندگان حادثه واژگونی اتوبوس و کشته‌شدن 15 نفر در محور سوادکوه، افزود: بی‌احتیاطی، نقص‌فنی و سرعت‌زیاد از عوامل تصادف اتوبوس مسافری در محور سوادکوه بود و مدیریت بحران به صورت فوری تشکیل شد و تبدیل رعایت نکات قانونی و ایمنی به فرهنگ‌عمومی باید مورد‌توجه باشد.

فرماندار‌سوادکوه به تودیع و معارفه در استانداری مازندران اشاره کرد و با بیان اینکه ربیع فلاح‌جلو‌دار در مدت مسؤولیت خود تلاش‌کرد تا به صورت «پدرانه» فضای استان را آرام نگه‌دارد، خاطر‌نشان‌کرد: نگاه استاندار‌جدید استان مازندران نگاه علمی و فعالیت بر‌طبق برنامه‌های توسعه است و محمد اسلامی به عنوان استاندار جدید، فردی فرهیخته و توانمند است.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه بر حفاظت از منابع طبیعی و محیط‌زیست اشاره کرد و اظهار‌کرد: احتمال اینکه به‌همراه اعضای شورای‌تأمین به تعطیلی آلاینده‌های رودخانه تلار در خطیر‌کوه، بدون‌توجه به وابستگی افراد اقدام کنیم وجود دارد و حفظ محیط‌زیست در اولویت ما قرار‌دارد و رودخانه را با تلاش زیاد، زلال کردیم که بار‌دیگر شاهد آلودگی آن هستیم.

توحیدی‌مقدم با مخاطب‌قرار‌دادن ادارات و نهاد‌های مرتبط، بیان‌کرد: حریم رود‌خانه تلار در خطر سیلاب قرار دارد و شرکت «سداد» وظیفه باز‌گشایی رود‌خانه بر طبق وظایف خود را دارد و محور شورکچال هم در خطر‌رانش قرار‌دارد و مدیران مرتبط، نامه‎نگاری و پیگیری را تا حصول به نتیجه مناسب انجام دهند.

وی از ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه خواست تا شاخص‌های عمومی و اختصاصی خود و جایگاه اداره خود را در کشور و استان ارزیابی کنند و به فرمانداری گزارش‌دهند، افزود: ارزیابی عملکرد ادارات و نهاد‌ها توسط تیم ارزیابی فرمانداری شهرستان سوادکوه هم انجام می‌شود.

فرماندار‌سوادکوه از پیگیری برای افزایش یک‌درجه‌ای فرمانداری شهرستان سوادکوه خبر داد و با بیان اینکه فرمانداری سوادکوه هم دارای 2 معاونت سیاسی‌اجتماعی و عمرانی‌برنامه‌ریزی می‌شود، گفت: پیگیری برای افزایش یک‌درجه‌ای فرمانداری و افزودن معاونت‌جدید، شهرستان سوادکوه 2 گام به جلو است و تا پایان سال به جمع‌بندی می‌رسد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس