بازدید سرزده وزیر آموزش و پرورش از مدارس سوادکوه+تصاویر

پرینت
بازدید سرزده وزیر آموزش و پرورش از مدارس سوادکوه

مدیر آموزش و پرورش سوادکوه گفت: وزیر آموزش و پروش به مدت سه ساعت و نیم از مدارس این شهرستان بازدید کرد.

غلام‌رضا افشون امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، به بازدید سرزده وزیر آموزش و پرورش از مدارس سوادکوه خبر داد و گفت: وزیر ساعت 9 صبح امروز به‌صورت سرزده از مدارس متوسطه دوم الزهرا و مدرسه چند پایه مرحوم اسلامی کردآباد بازدید کرد.

وی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش بر بازدید سرزده و بدون تکلف اعتقاد داشت و به صورت رو در رو با معلمان و دانش آموزان دیدار کرد، افزود: معلمان و دانش‌آموزان سوادکوه نیز به‌صورت مستقیم با وزیر آموزش و پرورش درباره موضوع‌های مرتبط صحبت کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه به برخی از موضوع‌های نشست معلمان با وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد و یادآور شد: حجم کتب درسی، ساعات درسی، هدایت تحصیلی، معیشت و رفاه معلمان و استخدام خدمت‌گزاران مدارس برخی از موضوع‌های دیدار معلمان سوادکوهی با وزیر آموزش و پرورش بود.

این مسؤول به دیدار دانش‌آموزان و شورای دانش‌آموزی سوادکوه با وزیر آموزش و پرورش خبر داد و افزود: موضوع کنکور بخشی از مطالب بیان شده در دیدار دانش آموزان با وزیر بود.

افشون گفت: وزیر آموزش و پرورش از وضعیت معلمان و مدارس و دانش‌آموزان سوادکوه اظهار رضایت کردند و از سه کلاس ابتدایی و متوسطه هم بازدید کردند.

عکس ها از دبیر دادویه

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس